Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3X4315 - Rozsdamentes acél faliszekrény
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSYS3X4315 rozsdamentes acélszekrény Schneider
\nRozsdamentes acél faliszekrény. termékcsalád: Spacial - termék neve: Spacial S3X - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 400 mm - szekrény névleges szélessége: 300 mm - szekrény névleges mélysége: 150 mm - készülék összetétel: 1 ajtó, 1 test, 1 zár ( ajtó ). Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
315 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
rozsdamentes acél
Szín
nemesacél
Védettség
IP55
Mélység
150 mm