Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3X3315 - Rozsdamentes acél faliszekrény
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 300x300x150 mm méretű szekrény kiváló minőségű 304L rozsdamentes acélból készült, ami rendkívüli tartósságot és hosszú élettartamot biztosít még korrozív környezetben is. A Scotch-Brite® szálcsiszolt felület nemcsak esztétikus megjelenést kölcsönöz, hanem további védelmet is nyújt a külső behatásokkal szemben. A szekrény IP66 védelmi besorolása garantálja a teljes por elleni védelmet és a nagynyomású vízsugár elleni védelmet, így ideális kültéri vagy nedves, poros ipari környezetben történő használatra. Az IK10 ütésállósági szint pedig biztosítja, hogy a szekrény ellenálljon akár a komolyabb mechanikai behatásoknak is.
A NSYS3X3315 szekrény funkcionális kialakítása számos gyakorlati előnyt kínál. A kereszt alakú szerkezettel ellátott egyrészes test masszív alapot biztosít, míg az elülső vályú alakú sín megkönnyíti a belső szerelvények rögzítését. A szekrény sima, egyrészes ajtóval rendelkezik, amely 120 fokos szögben nyitható, és megfordítható, így rugalmasan alkalmazkodik a telepítési körülményekhez. A biztonságot a 3 mm-es duplarúdzáras zár garantálja, amely zamakból készült és krómozott bevonattal van ellátva a korrózióvédelem érdekében. A rozsdamentes acél zsanérok hosszú élettartamot biztosítanak még gyakori használat esetén is. A termék számos nemzetközi szabványnak megfelel, többek között az IEC 62208, UL és CUL előírásoknak, valamint rendelkezik CAN/CSA 22 és UL 508 típusú A tanúsítvánnyal.
Általános információk
Termékcsalád: Spacial
Terméknév: Spacial S3X
Típus: Többcélú kompakt szekrény
Méretek: 300x300x150 mm (magasság x szélesség x mélység)
Telepítési mód: Falra szerelhető
Szerkezeti jellemzők
Test típusa: Egyrészes test, kereszt alakú szerkezettel, vályú alakú elülső sínnel
Ajtó típusa: Sima kivitel
Ajtók száma: 1 ajtó az elülső oldalon
Ajtónyitási irány: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es duplarúdzáras zár
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez: Tömszelence lemez nélkül
Hozzáférhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal
Anyagok és felületkezelés
Test és ajtó anyaga: 304L rozsdamentes acél
Zár anyaga: Zamak
Zsanér anyaga: Rozsdamentes acél
Felületkezelés: Test és ajtó: Scotch-Brite® szálcsiszolt, Zár: krómozott
Védelmi tulajdonságok
IP védettség: IP66 az IEC 60529 szerint
IK védettség: IK10 az IEC 62262 szerint
Környezeti jellemzők: Korrózióálló, Specifikus higiéniai alkalmazásokhoz
Tanúsítványok és szabványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: CAN/CSA 22, UL 508 type A
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
315 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
rozsdamentes acél
Szín
nemesacél
Védettség
IP55
Mélység
150 mm