👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Spacial S3X sorozatú NSYS3X3215H típusú rozsdamentes acél faliszekrény a megbízhatóság és a tartósság megtestesítője ipari és korrozív környezetben egyaránt. Ez a prémium minőségű, 316L rozsdamentes acélból készült, 300x200x150 mm méretű, falra szerelhető kompakt szekrény tökéletes választás olyan helyszíneken, ahol a korrózióállóság és a magas fokú védelem alapvető követelmény.
A szekrény konstrukciója egyetlen darabból álló, kereszt alakú szerkezettel és csatornaszerű elülső sínnel rendelkezik, amely növeli a szerkezeti stabilitást. Az ajtó sima kialakítású, megfordítható (120°-os nyitási szöggel) és 3 mm-es dupla rudas zárral van felszerelve, ami maximális biztonságot nyújt. Az ajtó eltávolítása a zsanérok segítségével egyszerűen megoldható, ami megkönnyíti a szerelési és karbantartási munkálatokat. A szekrény anyaghasználata is figyelemre méltó: míg a test és az ajtó 316L rozsdamentes acélból készült Scotch-Brite® szálcsiszolt felületkezeléssel, addig a zár zamakból, a zsanér pedig rozsdamentes acélból gyártott, a zár krómozott felülettel.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Spacial
Terméknév: Spacial S3X
Szekrény típusa: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Névleges magasság: 300 mm
Névleges szélesség: 200 mm
Névleges mélység: 150 mm
Telepítés módja: Falra szerelhető
Kialakítás és felépítés
Eszköz összetétel: 1 test, 1 zár az ajtóhoz, 1 ajtó
Test típus: Egydarabos test, kereszt alakú szerkezet, csatornaszerű elülső sín
Ajtó típusa: Sima
Ajtók száma: Elülső oldalon: 1 ajtó
Ajtónyitás iránya: Megfordítható (120°)
Zártípus: 3 mm-es dupla rudas zár
Szerelőlap leírása: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lap típusa: Tömszelence lap nélkül
Hozzáférhetőség a működtetéshez: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó a zsanérok segítségével
Anyagok és felületkezelés
Anyag: Zár: zamak, Zsanér: rozsdamentes acél, Test és ajtó: 316L rozsdamentes acél
Felületkezelés: Test és ajtó: Scotch-Brite® szálcsiszolt, Zár: krómozott
Védettség és megfelelőség
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
Környezeti jellemzők: Korrózióálló, Speciális higiéniai
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: UL 508 type A, CAN/CSA 22
Termék előnyök
Korrózióállóság: Magas ellenállás a korrózióval szemben
Földelés: Földelőcsapok mellékelve
Méretválaszték: Széles választék dimenziókból és tartozékokból
Tartósság: Tartós kivitel
Használhatóság: Könnyen felszerelhető, könnyen karbantartható
Szerelhetőség: Egyszerű és gyors összeszerelés
Termék adatok
Szélesség méret
215 mm
Hosszúság méret
320 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
rozsdamentes acél
Szín
nemesacél
Védettség
IP55
Mélység
150 mm