Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A PanelSeT S3DM 800 mm magassággal, 600 mm szélességgel és 150 mm mélységgel rendelkezik, ami ideális méretezést biztosít a legtöbb moduláris rendszer számára. A szekrény IP66-os védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ami teljes pormentességet és erős vízsugár elleni védelmet jelent. Az IK08 ütésállóság (IEC 62262 szabvány szerint) biztosítja a mechanikai behatásokkal szembeni ellenállóképességet, így a termék még mostoha körülmények között is megbízhatóan működik. A szekrény elsődlegesen a moduláris DLM vázak telepítésére szolgál, ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé az elektromos rendszerek kialakításában.
A PanelSeT S3DM különleges tulajdonsága az üvegezett ajtó, amely lehetővé teszi a belső egységek vizuális ellenőrzését anélkül, hogy az ajtót ki kellene nyitni. Az ajtó 120 fokban nyitható és reverzibilis, így a telepítés helyszínén rugalmasan alkalmazható. A biztonságot a 3 pontos, 3 mm-es zárrendszer garantálja. A szekrény egytestű acél házból készül, erősített, vályú alakú első sínjének köszönhetően kiemelkedő stabilitással rendelkezik. Az ajtó acélból és biztonsági üvegből készült, ami egyszerre biztosítja a szerkezeti szilárdságot és a beláthatóságot. A szekrény felületkezelése epoxi-poliészter por bevonat, színe RAL 7035 szürke, ami nemcsak esztétikus megjelenést, hanem tartós korrózióvédelmet is nyújt.
Fő jellemzők
A PanelSeT S3DM kompakt szekrény moduláris elosztási alkalmazásokhoz. A termék 800 mm magassággal, 600 mm szélességgel és 150 mm mélységgel rendelkezik. A szekrény cikkszáma: NSYS3DM8615T.
Kivitel és szerkezet
Egytestű acél ház vályú alakú első sínes kialakítással, dupla lemezvastagságú megerősítéssel. Üvegezett, acél és biztonsági üveg kombinációjából készült ajtóval szerelve. Az ajtó 120°-ban nyitható, reverzibilis kialakítású, 3 pontos, 3 mm-es zárrendszerrel ellátva. Felső és alsó kábelbevezetésre szolgáló lemezekkel.
Védelmi tulajdonságok
Anyagok és felületkezelés
Alkalmazhatóság
Elsősorban moduláris DLM vázak telepítésére szolgál. Fali szerelésre alkalmas.
Tanúsítványok
A termék megfelel az IEC 62208 szabványnak. Rendelkezik GL, BV, UL, cUL és DNV tanúsítványokkal.
Termék adatok
Szélesség méret
610 mm
Hosszúság méret
815 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm