Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A PanelSeT S3DM szekrény 600 mm magas, 400 mm széles és 150 mm mély, tökéletes méretezéssel a különböző moduláris DLM chassis telepítéséhez. Az üvegezett ajtós kivitel lehetővé teszi a berendezések gyors ellenőrzését anélkül, hogy ki kellene nyitnod a szekrényt. A szekrény IP66-os védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabványnak megfelelően, ami teljes porállóságot és erős vízsugár elleni védelmet biztosít. Az IK08-as ütésállósági fokozat (IEC 62262 szerint) pedig garantálja a mechanikai behatások elleni védelmet.
A szekrény kialakítása átgondolt és praktikus: a csatorna alakú első sínje dupla lemezvastagságú, egy darabból álló test biztosítja a robusztus szerkezetet. A 3 pontos zárszerkezet 3 mm-es kettős zárral kombinálva kiemelkedő biztonságot nyújt. Az ajtó 120°-ban nyitható és megfordítható, így rugalmasan alkalmazkodik a telepítési körülményekhez. A szekrény acél testből és ajtóból áll, az ajtón biztonsági üveggel, a felület epoxi-poliészter por bevonattal van ellátva, színe RAL 7035 szürke. A szekrény falra szerelhető, és felső-alsó standard kábelbevezetéseket tartalmaz, amelyek csavarokkal eltávolíthatók a könnyebb telepítés érdekében.
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3DM
Alkalmazási terület: Moduláris elosztási alkalmazás
Kategória: Kompakt szekrény
Méretadatok
Szekrény névleges magassága: 600 mm
Szekrény névleges szélessége: 400 mm
Szekrény névleges mélysége: 150 mm
Kiviteli jellemzők
Ajtó típusa: Üvegezett
Szerelőlap leírás: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez típusa: Standard
Telepítési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Termék rendeltetése: Moduláris chassis DLM telepítéséhez
Eszköz összetétele: 2 kábel tömszelence lemez: felső és alsó
1 test
1 ajtó
1 zár
Szerkezeti jellemzők
Test típus: Csatorna alakú első sín dupla lemezvastagsággal
Egyrészes test
Ajtók száma: Elülső oldalon: 1 ajtó
Ajtónyitási oldal: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 pontos zár, 3 mm kettős zár
Hozzáférhetőség működtetéshez: Elülső
Levehető részek: Ajtó csuklópántokkal
Kábel tömszelence lemez csavarokkal
Anyag és felület
Anyag: Test: acél
Ajtó: acél és biztonsági üveg
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Termék tanúsítványok: cUL
DNV
UL
GL
BV
Környezeti védettség
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
415 mm
Hosszúság méret
610 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm