Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3DM termékcsalád NSYS3DM5415T cikkszámú moduláris elosztó szekrénye kiváló minőségű, sokoldalú megoldást kínál a modern villamos elosztórendszerek kialakításához. Ez a kompakt kivitelű, 500x400x150 mm méretű szekrény tökéletesen alkalmazható moduláris elosztási feladatokra, különösen DLM moduláris rendszerekkel történő telepítés esetén.
A PanelSeT S3DM szekrény egyedülálló tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek megkülönböztetik a piacon elérhető hasonló termékektől. A masszív acélból készült egyrészes test a tartósság és a megbízhatóság biztosítéka, amelyet tovább erősít a vályú alakú, dupla lemezvastagságú előlapi sín. Az üvegezett ajtó révén a beszerelt készülékek állapota folyamatosan ellenőrizhető, miközben a 3 mm-es kétpontos zár garantálja a biztonságos hozzáférést. A szekrény IP66-os védettségi szintje és IK08-as ütésállósága biztosítja a belső komponensek maximális védelmét még kedvezőtlen környezeti feltételek mellett is.
Alaptulajdonságok
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3DM
Alkalmazási terület: Moduláris elosztási alkalmazás
Kategória: Kompakt szekrény
Névleges magasság: 500 mm
Névleges szélesség: 400 mm
Névleges mélység: 150 mm
Ajtó típusa: Üvegezett
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence típusa: Standard
Felszerelési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Termék rendeltetése: DLM moduláris váz telepítéséhez
Eszköz összetétel
2 kábelbevezetés: felül és alul
1 test
1 ajtó
1 zár
Kiegészítő adatok
Test típusa: Egydarabos test
Vályú alakú előlapi sín dupla lemezvastagságú
Ajtók száma: Előlapon: 1 ajtó
Ajtónyitási irány: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es kétpontos zár
Kezelési hozzáférés: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, Kábelbevezetés csavarokkal
Anyagok
Test: acél
Ajtó: acél és biztonsági üveg
Felületi kidolgozás: Epoxi-poliészter porbevonat
Szín: Szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Terméktanúsítások: cUL, GL, UL, BV, DNV
Környezeti védettség
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
515 mm
Magasság méret
200 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm