Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3DM moduláris szekrények H400XW300XD150 üvegajtós NSYS3DM4315T Schneider
\nS3DM moduláris szekrények H400XW300XD150 üvegajtós. termékcsalád: Spacial - termék neve: Spacial S3DM - készülékalkalmazás: moduláris elosztás alkalmazás - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 400 mm - szekrény névleges szélessége: 300 mm - szekrény névleges mélysége: 150 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - termék felhasználási területe: moduláris DLM váz beszereléséhez - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, tömszelence lemez 2 felső and alsó rész, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - Választási lehetőségek: teli ajtó vagy üvegezett ajtó., Időmegtakarítás: 56-féle méret (39 a CRN, illetve 17 a CRNG esetében) teli szerelőlappal vagy anélkül (CRNG testre szabott alkalmazásokra),, Kiegészítők széles választéka bármely alkalmazáshoz.... Alkalmazások: - Ipari automatizálás és ipari vezérlés. Teli szerelőlap, mikroperforált szerelőlap, perforált szerelőlap., áramelosztás. Moduláris alváz (acél és szigetelt) 24-234modulhoz., Elektronika és ipari hálózatok. 19''-os fix vagy lengőkeret..
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
415 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm