Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3DB3615 - S3DB elosztószekrény H300XW600XD150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3DB termékcsaládba tartozó NSYS3DB3615 típusú kompakt elosztószekrény ideális választás olyan környezetben, ahol fontos a megbízhatóság és a védelmi szint. Ez a 300x600x150 mm méretű (magasság x szélesség x mélység) kompakt acélszekrény elsősorban terminálalkalmazásokhoz készült, és kiváló védelmet biztosít a benne elhelyezett elektromos berendezéseknek.
A PanelSeT S3DB NSYS3DB3615 elosztószekrény praktikus funkciókkal rendelkezik a könnyebb használat érdekében. Az egy darab sima ajtó 180 fokos nyitási szöggel, megfordítható kivitelben készült, így rugalmasan alkalmazható különböző telepítési helyzetekben. A 3 mm-es kétrudas zár megbízható biztonságot nyújt a belső komponenseknek. A szerelhetőség szempontjából fontos, hogy az ajtó zsanérokkal könnyen eltávolítható, valamint a szekrény falra szerelhető, akár vízszintes, akár függőleges helyzetben. A termék nem tartalmaz szerelőlapot és tömszelence lemezt, ezeket külön kell beszerezni a konkrét felhasználási igényeknek megfelelően. Ez a flexibilitás lehetővé teszi a testre szabott kialakítást különböző alkalmazási területekhez.
Főbb tulajdonságok
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3DB
Alkalmazás: Terminál alkalmazás
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Névleges méretek: 300 mm magasság x 600 mm szélesség x 150 mm mélység
Ajtó típusa: Sima
Telepítési jellemzők
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez típusa: Tömszelence lemez nélkül
Telepítési tartozék típusa: Falra szerelhető, vízszintes vagy függőleges pozícióban
Termék rendeltetése: Terminállal való felszereléshez
Kivitel
Eszköz összetétele: 1 test, 1 ajtó, 1 zár
Test típusa: Vályú alakú frontoldali sín dupla lemezvastagság, egyrészes test
Ajtók száma: Előlap: 1 ajtó
Ajtónyitási oldal: Megfordítható (180°)
Zártípus: 3 mm-es kétrudas zár
Hozzáférhetőség a működtetéshez: Előlapi
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal
Anyag és felület
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védelmi osztályok
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Terméktanúsítványok: GL, BV, UL, cUL, DNV
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
615 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm