Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3DB3515 - S3DB elosztószekrény H300XW500XD150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3DB termékvonalába tartozó NSYS3DB3515 egy kiváló minőségű kompakt elosztószekrény, amelyet elsősorban terminál alkalmazásokhoz terveztek. Ez a modell 300 mm magasságú, 500 mm szélességű és 150 mm mélységű, így ideális megoldást kínál kisebb és közepes méretű villamos rendszerek védelmére és elhelyezésére.
A PanelSeT S3DB elosztószekrény konstrukciója praktikus és felhasználóbarát. A szekrényt egyetlen, csatorna alakú, dupla lemezvastagságú testből gyártják, ami biztosítja a megfelelő merevséget és szilárdságot. Az elülső oldalon található ajtó 180 fokban nyitható és irányváltós kivitelű, ami maximális hozzáférést biztosít a belső szerelvényekhez. Az ajtó 3 mm-es dupla rúdzárral van felszerelve, ami megbízható zárást és megfelelő védelmet biztosít illetéktelen hozzáférés ellen. A szekrény fali rögzítésre alkalmas, és telepíthető mind vízszintes, mind függőleges pozícióban, ami tovább növeli a felhasználási lehetőségeket. A termék különlegessége, hogy szerszám nélkül könnyen eltávolítható az ajtó a zsanérokról, ha szükség van a teljes hozzáférésre vagy karbantartásra.
Alapvető jellemzők
Terméknév: PanelSeT S3DB
Cikkszám: NSYS3DB3515
Termékcsalád: PanelSeT
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Alkalmazás: Terminál alkalmazás
Méretek
Magasság: 300 mm
Szélesség: 500 mm
Mélység: 150 mm
Műszaki jellemzők
Test kialakítás: Csatorna alakú elülső sín dupla lemezvastagsággal, egyrészes test
Ajtó típusa: Sima
Ajtó nyitási irány: Irányváltós (180°)
Zár típusa: 3 mm dupla-rúdzár
Ajtók száma: Elülső oldal: 1 ajtó
Hozzáférhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence-lemez: Tömszelence-lemez nélkül
Telepítés
Telepítési kiegészítő típusa: Fali rögzítés, vízszintes vagy függőleges pozíció
Rendeltetés: Terminál felszerelésére
Anyag és megjelenés
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxy-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védelmi fokozatok
IP védettségi szint: IP66 az IEC 60529 szerint
IK védettségi szint: IK10 az IEC 62262 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
Megfelelőség és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Termék tanúsítványok: DNV, GL, cUL, BV, UL
Fizikai jellemzők
Nettó tömeg: 6,444 kg
Eszköz összetétel: 1 test, 1 ajtó, 1 zár
Termék adatok
Szélesség méret
315 mm
Hosszúság méret
515 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm