Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3DB25515 - S3DB elosztószekrény H250XW500XD150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szekrény 250 mm magassággal, 500 mm szélességgel és 150 mm mélységgel rendelkezik, amely kompakt méretezést biztosít, miközben elegendő belső teret kínál a terminálok elhelyezéséhez. A termék IP66-os védettségi szintje kiváló védelmet nyújt por és vízsugár ellen, míg az IK10-es ütésállóság biztosítja a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállást. Mindez megfelel az IEC 60529 és IEC 62262 szabványoknak, valamint NEMA 4X/13 besorolással is rendelkezik, ami alkalmassá teszi beltéri és kültéri felhasználásra egyaránt.
A PanelSeT S3DB elosztószekrény acél konstrukcióval készül, amely tartósságot és hosszú élettartamot garantál. Az egytestű kialakítás és a csatorna alakú, dupla lemezvastagságú első sín további strukturális szilárdságot biztosít. A szekrény szürke (RAL 7035) epoxy-poliészter por bevonattal rendelkezik, amely nemcsak esztétikus megjelenést, de kiváló korrózióvédelmet is nyújt. Az elosztószekrény 180°-ban nyitható, reverzibilis ajtóval és 3 mm-es dupla zárral van felszerelve, amely megkönnyíti a hozzáférést és biztosítja a megfelelő lezárást.
Alap specifikációk
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3DB
Alkalmazás: Terminál alkalmazás
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Névleges méretek: 250 mm magasság x 500 mm szélesség x 150 mm mélység
Szerkezeti jellemzők
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez: Tömszelence lemez nélkül
Telepítési tartozék típusa: Fali rögzítés, vízszintes vagy függőleges pozíció
Rendeltetés: Terminállal való felszereléshez
Eszköz összetétele: 1 test, 1 ajtó, 1 zár
Technikai részletek
Test típusa: Csatorna alakú első sín dupla lemezvastagság, Egytestű kialakítás
Ajtók száma: Elülső oldalon: 1 ajtó
Ajtónyitás: Reverzibilis (180°)
Zár típusa: 3 mm-es duplarúdzár
Hozzáférhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérok segítségével
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxy-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Megfelelőség és szabványok
Szabványok: IEC 62208
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK ütésállóság: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Terméktanúsítványok: cUL, BV, GL, DNV, UL
Termék adatok
Szélesség méret
265 mm
Hosszúság méret
510 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm