Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3DB25315 - S3DB elosztószekrény H250XW300XD150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3DB kompakt elosztószekrény egy kiváló minőségű, rendkívül strapabíró megoldás terminál alkalmazások számára. A NSYS3DB25315 cikkszámmal elérhető termék 250 mm magassággal, 300 mm szélességgel és 150 mm mélységgel ideális választás olyan professzionális környezetben, ahol a megbízhatóság és a tartósság alapvető követelmény.
A PanelSeT S3DB szekrény számos praktikus tulajdonsággal rendelkezik, amelyek megkönnyítik a telepítését és használatát. A 180 fokos nyitási szögben elfordítható ajtó, a 3 mm-es dupla reteszelésű zár és a csavaros zsanérok biztosítják a könnyű hozzáférést a belső részekhez, miközben a zárrendszer megfelelő védelmet nyújt illetéktelen hozzáférés ellen. A szekrény egyetlen darabból álló váza és a dupla lemezvastagságú, vályús kialakítású első sín stabil, tartós konstrukciót eredik. A termék fali szerelésre alkalmas, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban telepíthető, ami rugalmas felhasználást tesz lehetővé különböző alkalmazási területeken.
Alapadatok
Termékcsalád: PanelSeT
Termék neve: PanelSeT S3DB
Alkalmazás: Terminál alkalmazás
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méret és kialakítás
Névleges magasság: 250 mm
Névleges szélesség: 300 mm
Névleges mélység: 150 mm
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Tömszelence típusa: Tömszelence nélkül
Telepítési kiegészítő típusa: Fali szerelés, vízszintes vagy függőleges pozíció
Műszaki jellemzők
Felhasználási terület: Terminálokkal történő felszereléshez
Készülék összetétele: 1 test, 1 ajtó, 1 zár
Test típusa: Vályús alakú elülső sín dupla lemezvastagság, egyrészes test
Ajtók száma: Elülső oldal: 1 ajtó
Ajtónyitási irány: Megfordítható (180°)
Zár típusa: 3 mm-es kettős zár
Hozzáférés a működtetéshez: Elölről
Levehető részek: Ajtó zsanérokkal
Anyag és védelem
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxy-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
NEMA védelmi fokozat: NEMA 4X/13
IK védelmi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védelmi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Termék tanúsítványok: GL, BV, UL, cUL, DNV
Termék adatok
Szélesség méret
265 mm
Hosszúság méret
315 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm