Schneider Electric Harmony XB6 - ZB6ZB51B - LED - es világító nyomógomb aljzat, sárga
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZB6ZB51B nyomógomb műszaki jellemzői lenyűgözőek. Az érintkező lassan bontó típusú, ami megbízható kapcsolási karakterisztikát biztosít. A csatlakozás Faston csatlakozókon keresztül történik, 2,8 x 0,5 mm-es méretben. A termék kompakt méretekkel rendelkezik: 24 mm szélességgel, 18 mm magassággal és 51 mm mélységgel. A működtetési erő mindössze 1,6 N a NO érintkező kapcsolási állapotának változtatásához, az érintkezők anyaga pedig ezüst ötvözet (Ag/Ni), ami kiváló elektromos vezetőképességet és hosszú élettartamot biztosít. Az érintkezők standard használatra vannak tervezve, és rendelkeznek pozitív nyitással az IEC 60947-5-1 szabvány K melléklete szerint. A működési út 2 mm az NO érintkező elektromos állapotának megváltoztatásához, a teljes működési út pedig 4,3 mm.
A ZB6ZB51B rövidzárlat elleni védelmet 6 A-es gG típusú olvadóbiztosító biztosítja az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően. A névleges szigetelési feszültség 250 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint, míg a névleges impulzus-állósági feszültség 4 kV ugyanezen szabvány szerint. A névleges üzemi áram többféle alkalmazási kategóriában is meghatározott: 3 A 120 V-nál, AC-15, B300 kategóriában; 1,5 A 240 V-nál, AC-15, B300 kategóriában; 0,1 A 250 V-nál, DC-13, R300 kategóriában; valamint 0,22 A 125 V-nál, DC-13, R300 kategóriában. Az elektromos tartósság is kiemelkedő: 1000000 kapcsolási ciklus AC-15 esetén, 2 A 230 V-nál, kevesebb mint 3600 ciklus/óra működési sebességnél, 0,5 terhelési tényezővel az IEC 60947-5-1 C melléklete szerint, valamint ugyanilyen értékek DC-15 esetén is. Az elektromos megbízhatóság Λ = 10exp(-8) 5 V és 1 mA mellett, 90%-os konfidenciaszinttel az IEC 60947-5-4 szerint. A jelzés típusa folyamatos, a tápfeszültség határok 6-30 V AC/DC, az áramfogyasztás pedig 15 mA.
Schneider Electric Harmony XB6 - ZB6ZB51B - LED - es világító nyomógomb aljzat, sárga műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB6
Terméktípus: Komplett test világított nyomógombhoz
Rövid terméknév: ZB6
Rögzítőgyűrű anyaga: Műanyag
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO
Érintkező működés: Lassú bontás
Csatlakozások - csatlakozók: Faston csatlakozó, csatlakozási méret: 2,8 x 0,5 mm
Fényforrás: LED
Izzó foglalat: Integrált LED
Fényforrás színe: Sárga
Névleges tápfeszültség: 12...24 V AC/DC
Műszaki paraméterek
CAD teljes szélesség: 24 mm
CAD teljes magasság: 18 mm
CAD teljes mélység: 51 mm
Érintkezők használata: Standard
Pozitív nyitás: IEC 60947-5-1 K függeléknek megfelelően
Működési út: 2 mm (NO elektromos állapot változás), 4,3 mm (teljes út)
Működtetési erő: 1,6 N NO elektromos állapot változáskor
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 6 A gG típusú olvadóbiztosíték az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
Névleges szigetelési feszültség: 250 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Névleges impulzus-állósági feszültség: 4 kV az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Névleges üzemi áram: 3 A 120 V-nál, AC-15, B300; 1,5 A 240 V-nál, AC-15, B300; 0,1 A 250 V-nál, DC-13, R300; 0,22 A 125 V-nál, DC-13, R300
Elektromos jellemzők
Elektromos tartósság: 1000000 ciklus, AC-15, 2 A 230 V-nál, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függeléknek megfelelően; 1000000 ciklus, DC-15, 2 A 230 V-nál, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függeléknek megfelelően
Elektromos megbízhatóság: Λ = 10exp(-8) 5 V és 1 mA mellett 90%-os konfidenciaszinttel az IEC 60947-5-4 szabványnak megfelelően
Jelzés típusa: Folyamatos
Tápfeszültség határok: 6…30 V AC/DC
Áramfogyasztás: 15 mA
Környezeti tulajdonságok
Védő kezelés: TC
Tárolási környezeti levegőhőmérséklet: -40…70 °C
Üzemi környezeti levegőhőmérséklet: -25…70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 61140 szerint
Termék tanúsítványok: CSA, GOST, CCC, UL
Vibrációállóság: +/- 3 mm (f= 2…500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 5 gn (f= 2…500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Gyors tranziensekkel szembeni ellenállás: 2 kV az IEC 61000-4-4 szerint
Elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás: 10 V/m az IEC 61000-4-3 szerint
Elektrosztatikus kisüléssel szembeni ellenállás: 6 kV érintkezésnél (fém részeken) az IEC 61000-2-6 szerint, 8 kV szabad levegőben (szigetelő részeken) az IEC 61000-2-6 szerint
Elektromágneses kibocsátás: B osztály az IEC 55011 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
20 mm