Schneider Electric Harmony XB6 - ZB6ZB15B - Világító nyomógomb aljzat
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A műszaki paraméterek tekintetében a ZB6ZB15B kiemelkedő teljesítményt nyújt. A termék névleges szigetelési feszültsége 250V (3-as szennyezettségi fokozat mellett) az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A névleges lökőfeszültség-állóság 4 kV az IEC 60947-1 szerint. Az üzemi áramerősség AC-15 üzemmódban 3A 120V-on és 1,5A 240V-on (B300), míg DC-13 üzemmódban 0,1A 250V-on és 0,22A 125V-on (R300). Az érintkezők ezüst ötvözetből (Ag/Ni) készülnek, amely kiváló elektromos vezetőképességet biztosít. A rövidzárlat elleni védelem 6A-es gG típusú olvadóbiztosítóval történik az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően. A csatlakozás 2,8 x 0,5 mm-es Faston csatlakozókon keresztül valósul meg, ami gyors és megbízható összeszerelést tesz lehetővé.
A ZB6ZB15B kiemelkedő élettartammal rendelkezik: elektromos tartóssága AC-15 és DC-15 üzemmódban egyaránt 1.000.000 ciklus 2A és 230V mellett, 3600 ciklus/óránál kisebb működési gyakoriság esetén. A termék kiváló elektromos megbízhatósággal rendelkezik, a Λ = 10exp(-8) értékkel 5V és 1mA mellett, 90%-os konfidenciaszint esetén az IEC 60947-5-4 szabványnak megfelelően. A világítási típusa állandó, tápfeszültség-határai 6-30V AC/DC között vannak, áramfelvétele pedig mindössze 15 mA. A termék túlfeszültség-állósága 1 kV közvetlen érintkezés és 2 kV szabad levegőben az IEC 61000-4-5 szabvány szerint. Kompakt méretei - 24 mm szélesség, 18 mm magasság és 51 mm mélység - lehetővé teszik a helytakarékos beépítést vezérlőpanelekbe és kapcsolószekrényekbe.
Schneider Electric Harmony XB6 - ZB6ZB15B - Világító nyomógomb aljzat műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB6
Termék típusa: Komplett világító nyomógomb aljzat
Rövid terméknév: ZB6
Rögzítőgallér anyaga: Műanyag
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működés: Lassú bontású
Csatlakozások - kivezetések: Faston csatlakozó, csatlakozóméret: 2,8 x 0,5 mm
Fényforrás: LED
Izzófoglalat: Beépített LED
Fényforrás színe: Fehér
Névleges tápfeszültség: 12...24 V AC/DC
Kiegészítő adatok
CAD teljes szélesség: 24 mm
CAD teljes magasság: 18 mm
CAD teljes mélység: 51 mm
Kivezetés leírása ISO n°1: (11-12)NC
Érintkezők használata: Standard
Pozitív nyitás: IEC 60947-5-1 K függeléknek megfelelő
Működési út: 1 mm (NC elektromos állapotváltás), 2 mm (NO elektromos állapotváltás), 4,3 mm (teljes út)
Működtető erő: 1,6 N NO elektromos állapotváltáshoz, 2,5 N NC elektromos állapotváltáshoz
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 6 A gG típusú olvadóbiztosíték, IEC 60947-5-1-nek megfelelően
Névleges szigetelési feszültség: 250 V (3-as szennyezettségi fok) IEC 60947-1-nek megfelelően
Névleges lökőfeszültség-állóság: 4 kV IEC 60947-1-nek megfelelően
Névleges üzemi áram: 3 A 120 V-nál, AC-15, B300; 1,5 A 240 V-nál, AC-15, B300; 0,1 A 250 V-nál, DC-13, R300; 0,22 A 125 V-nál, DC-13, R300
Elektromos tulajdonságok
Elektromos tartósság: 1.000.000 ciklus, AC-15, 2 A 230 V-nál, működési frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5, IEC 60947-5-1 C függeléknek megfelelően; 1.000.000 ciklus, DC-15, 2 A 230 V-nál, működési frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5, IEC 60947-5-1 C függeléknek megfelelően
Elektromos megbízhatóság: Λ = 10exp(-8) 5 V és 1 mA mellett, 90%-os konfidenciaszinttel, IEC 60947-5-4-nek megfelelően
Jelzés típusa: Állandó
Tápfeszültség határok: 6...30 V AC/DC
Áramfelvétel: 15 mA
Túlfeszültség-állóság: 1 kV közvetlen érintkezés, IEC 61000-4-5-nek megfelelően; 2 kV szabad levegőben, IEC 61000-4-5-nek megfelelően
Környezeti jellemzők
Védőkezelés: TC
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály, IEC 61140-nek megfelelően
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: GOST, CCC, CSA, UL
Mechanikai tulajdonságok
Rezgésállóság: +/- 3 mm (f= 2...500 Hz) IEC 60068-2-6-nak megfelelően; 5 gn (f= 2...500 Hz) IEC 60068-2-6-nak megfelelően
Gyors tranziens ellenállás: 2 kV IEC 61000-4-4-nek megfelelően
Elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás: 10 V/m IEC 61000-4-3-nak megfelelően
Elektrosztatikus kisülésekkel szembeni ellenállás: 6 kV érintkezéskor (fém részeken), IEC 61000-2-6-nak megfelelően; 8 kV szabad levegőben (szigetelő részeken), IEC 61000-2-6-nak megfelelően
Elektromágneses emisszió: B osztály, IEC 55011-nek megfelelően
Termék adatok
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
70 mm
Magasság méret
25 mm