Schneider Electric Harmony XB6 - XB6DA22B - Ø16 komplett nyomógomb, fekete
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB6 termékcsalád XB6DA22B cikkszámú komplett nyomógombja egy kiváló minőségű ipari vezérlőelem, amely számos automatizálási és vezérlési alkalmazásban használható. Ez a fekete, téglalap alakú, süllyesztett nyomógomb 16 mm-es beépítési átmérővel rendelkezik és rugós visszatérítéssel működik. A termék 1 NC (záróérintkező) konfigurációval és jelölés nélküli kivitelben kerül forgalomba.
A Harmony XB6DA22B nyomógomb kiemelkedő műszaki tulajdonságokkal rendelkezik. Műanyag előlappal készül, ami esztétikus megjelenést biztosít, miközben védelmet nyújt a mechanikai hatásokkal szemben. A nyomógomb IP65-ös védelmi fokozata kiváló por- és vízvédelmet garantál, emellett megfelel a NEMA 13, NEMA 4 és NEMA 4X szabványoknak is, így szélsőséges körülmények között is megbízhatóan működik. A terméket Faston csatlakozókkal szerelték, amelyek mérete 2,8 x 0,5 mm, biztosítva a gyors és megbízható elektromos bekötést.
A Schneider Electric XB6DA22B működési paraméterei imponálóak: a teljes működési út 3,5 mm, amelyből az NC érintkező 2 mm-nél vált elektromos állapotot. A működtetéshez szükséges erő 4,5 N. Az érintkezők ezüst ötvözetből (Ag/Ni) készülnek, ami kiváló vezetőképességet és tartósságot biztosít. A mechanikai élettartam kiemelkedően hosszú, akár 2 000 000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartam 1 000 000 ciklus. A termék szigetelési feszültsége 250 V (3-as szennyezettségi fokozat mellett), lökőfeszültség-állósága pedig 4 kV az IEC 60947-1 szabvány szerint. A nyomógomb névleges üzemi árama különböző terhelési kategóriákban: AC-15 esetén 3 A 120 V-on vagy 1,5 A 240 V-on, DC-13 esetén pedig 0,1 A 250 V-on vagy 0,22 A 125 V-on.
A Harmony XB6DA22B kiemelkedően ellenáll a környezeti hatásoknak. Működési hőmérséklet-tartománya -25 °C-tól +70 °C-ig terjed, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -40 °C-tól +70 °C-ig. A termék kiváló rezgésállósággal rendelkezik: ±3 mm amplitúdójú vagy 5 g gyorsulású rezgéseket képes elviselni 2-500 Hz frekvenciatartományban. Ütésállósága is kiemelkedő: 30 g gyorsulás 18 ms-ig vagy 50 g gyorsulás 11 ms-ig félszinusz hullámú gyorsulásnál. A terméket számos nemzetközi szabvány szerint tanúsították, többek között megfelel az UL 508, IEC 60947-1, IEC 60947-5-1, JIS C 852, CSA C22.2 No 14 és további szabványoknak. A nemzetközi tanúsítványok között megtalálható a GOST, CCC, UL és CSA, ami igazolja a termék univerzális alkalmazhatóságát a világ számos piacán.
Schneider Electric Harmony XB6 - XB6DA22B - Ø16 komplett nyomógomb, fekete műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: Harmony XB6
Terméktípus: Komplett nyomógomb
Rövid terméknév: XB6
Előlap anyaga: Műanyag
Beépítési átmérő: 16 mm
Működési jellemzők
Működtető egység alakja: Téglalap alakú
Működtetés típusa: Rugós visszatérítés
Működtető profil: Fekete, süllyesztett, jelölés nélkül
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NC
Érintkező működése: Lassú bontás
Csatlakozás - sorkapcsok: Faston csatlakozók, méret: 2,8 x 0,5 mm
Mechanikai tulajdonságok
Teljes szélesség (CAD): 24 mm
Teljes magasság (CAD): 18 mm
Teljes mélység (CAD): 57 mm
Sorkapocs leírás: ISO n°1 (21-22)NC
Üzemi pozíció: Bármilyen pozíció
Pozitív nyitás: Az IEC 60947-5-1 K függeléknek megfelelően
Működési út: 2 mm (NC elektromos állapotváltás), 3,5 mm (teljes út)
Működtetési erő: 4,5 N NC elektromos állapotváltás
Mechanikai élettartam: 2000000 ciklus
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Elektromos tulajdonságok
Rövidzárlat védelem: 6 A gG típusú olvadóbiztosíték
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 250 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]:
3 A 120 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint
1,5 A 240 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint
0,1 A 250 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint
0,22 A 125 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint
Elektromos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15 230 V-on, üzemi frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függeléke szerint
1000000 ciklus, DC-13 230 V-on, üzemi frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függeléke szerint
Elektromos megbízhatóság: Λ = 10exp(-8) 5 V-on és 1 mA-nél 90%-os megbízhatósági szinttel az IEC 60947-5-4 szerint
Környezeti feltételek
Védőkezelés: TC
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40…70 °C
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéshez: -25…70 °C
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az IEC 61140 szerint
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat:
NEMA 13 az UL 50 szerint
NEMA 4 az UL 50 szerint
NEMA 4X az UL 50 szerint
NEMA 13 a CSA C22.2 No 94 szerint
NEMA 4 a CSA C22.2 No 94 szerint
NEMA 4X a CSA C22.2 No 94 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: GOST, CCC, UL, CSA
Ellenállóképesség
Rezgésállóság: +/- 3 mm (f= 2…500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 5 gn (f= 2…500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Nyitóérintkezők száma
1
Záróérintkezők száma
0
Védettség
IP65/IP67
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
30 mm