Schneider Electric Harmony XB5 - ZBYLEG501000 - kezelőpanel maszk, 500x100mm, teli fekete
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5 ZBYLEG501000 jelölőtábla egy professzionális, 500x100 mm méretű, jelöletlen (unmarked) maszkot kínál ipari vezérlőrendszerekhez. Ez a kiváló minőségű kiegészítő tökéletes megoldást nyújt a különböző méretű vezérlő- és jelzőegységek elrendezésének egységesítésére és azonosítására.
A ZBYLEG501000 kódszámú jelölőtábla a Harmony termékcsalád része, és kifejezetten kompatibilis a Harmony XB4, XB5, XB6 és 9001K sorozatú vezérlőegységekkel. Műszaki szempontból rendkívül sokoldalú, mivel egyaránt használható 16 mm, 22 mm, és 30 mm átmérőjű vezérlő- és jelzőegységekhez, valamint standard fejekhez. A blank panel kivitel lehetővé teszi, hogy testre szabd a jelöléseket saját igényeid szerint, így tökéletesen illeszkedik különböző ipari alkalmazások egyedi követelményeihez.
Schneider Electric Harmony XB5 - ZBYLEG501000 - kezelőpanel maszk, 500x100mm, teli fekete műszaki adatok
Általános adatok
Termék típusa: Jelölőtábla
Kiegészítő/alkatrész kategória: Jelölési kiegészítők
Műszaki adatok
Anyag: Műanyag
Eszköz összetétel: Üres panel
Kiegészítő/alkatrész felhasználási területe:
- Ø 16 mm vezérlő- és jelzőegységek
- Ø 22 mm vezérlő- és jelzőegységek
- Ø 30 mm vezérlő- és jelzőegységek
- Standard fejhez
Kompatibilis termékcsaládok:
- Harmony XB4
- Harmony XB5
- Harmony XB6
- Harmony 9001K
Jelölőtábla mérete: 500 x 100 mm
Jelölés: jelöletlen
Szabványok
Megfelelőség: ISO 21702, ISO 22196:2011
Termék adatok
Szélesség méret
430 mm
Hosszúság méret
530 mm
Magasság méret
5 mm