👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZB5AZ022 terméket kifejezetten a 22 mm-es nyomógombok és kapcsolók 30 mm-es nyílásba történő süllyesztett szereléséhez fejlesztették ki. Ez a fekete, műanyag kivitelű szerelőkészlet kompatibilis számos Harmony XB5 sorozatú kapcsolóval és nyomógombbal, beleértve a ZB5AD, ZB5RTA, ZB5AD.8, ZB5RZA0, ZB5AK, ZB5AA.6, ZB5AD.9, ZB5AJ, ZB5AW és ZB5AH.3 típusokat. Mindez rendkívüli rugalmasságot biztosít a rendszertervezők és karbantartó szakemberek számára, akik egységes megjelenést kívánnak biztosítani a vezérlőpanelek kialakításánál.
A Schneider Electric Harmony XB5 ZB5AZ022 süllyesztő készlet kimagasló védelmi tulajdonságokkal rendelkezik. Az előlap az IEC 60529 szabvány szerint IP66 és IP69 védelmi fokozattal, valamint a DIN 40050-9 szabványnak megfelelő IP69K besorolással büszkélkedhet, ami teljes porállóságot és erős vízsugárral szembeni védelmet jelent. Ez a magas szintű védelem különösen hasznos olyan ipari környezetekben, ahol a kapcsolók ki vannak téve pornak, nedvességnek vagy akár nagynyomású mosásnak. Az IEC 50102 szabvány szerinti IK03 besorolás megfelelő mechanikai védettséget biztosít a közepes erősségű ütésekkel szemben. A szerelés során 30,5 mm átmérőjű furatot kell előkészíteni, a rögzítési vastagság pedig 1-től 3,5 mm-ig terjedhet, ami a legtöbb szabványos vezérlőpanelnél megfelelő.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék vagy alkatrész típusa: Süllyesztő készlet
Tartozék / különálló alkatrész kategória: Szerelési és rögzítési tartozék
Kompatibilitás
Műszaki adatok
Szín: Fekete
IP védettségi fokozat: IP66 (előlap) az IEC 60529 szabvány szerint
IP69 (előlap) az IEC 60529 szabvány szerint
IP69K (előlap) a DIN 40050-9 szabvány szerint
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szabvány szerint
Szerelési átmérő: 30,5 mm
Mennyiség készletenként: 1 db
Méretek
A termék szerelési vastagsága: 1-3,5 mm / 0,04-0,14 in.
Termék adatok
Szélesség méret
52 mm
Hosszúság méret
55 mm
Magasság méret
57 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Beépítési átmérő
22 mm