Schneider Electric Harmony XB5 - ZB5AW0G15 - műanyag jelzőlámpa és érintkező blokk rögzítő aljzattal, LED - es, 1NO+1NC, 120VAC, fehér
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LED-es világító nyomógomb aljzat, fehér, 110V ZB5AW0G15 Schneider
\nFehér vil.blokk aljzattal/rögz.gallér LED-del 110...120V 1NO+1NC. termékcsalád: Harmony XB5 - termék vagy komponens típusa: teljes test/érintkező szerelvény és lámpablokk - készülék rövid megnevezése: ZB5 - rögzítőperem anyaga: műanyag - fej típusa: szabványos - érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC - érintkezők működése: lassan bontó - csatlakozás típusa: csavaros szorító kapcsok : <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel megfelel EN 60947-1, csavaros szorító kapcsok : >= 1 x 0,22 mm² kábelvég nélkül megfelel EN 60947-1. Előnyök : - Nagy teljesítmény a vegyi környezetben (tisztító- és oldószerek, alkohol, mosószer, vágóolaj, tej), Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a moduláris felépítésből következően, A telepítés egyszerűsége és gyorsasága, Széles kínálat, amely megoldást nyújt minden alkalmazásához, Attractive design, reinforced with the flush mounting kit.. Alkalmazások: Általános célú ajánlat minden szegmensre és alkalmazásra: Industry., Gépek és vezérlőpanelek a csomagolásban, anyagmozgatásban, szivattyúzásban stb., Ideális szélsőséges környezeti feltételek között: élelmiszeripar, tengerhajózás, stb. Épületek és infrastruktúra, Energiaelosztó szekrények, közművek, éttermek, kereskedelmi épületek, repülőterek stb....
Termék adatok
Szélesség méret
34 mm
Hosszúság méret
55 mm
Magasság méret
53 mm