1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Harmony műanyag világító nyomógomb fej, D22, nyomó-nyomó, zöld, szürke perem ZB5AH033C0 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
33 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
42 mm