Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AW31M5C0 - komplett műanyag LED világító nyomógomb, Ø22, visszatérő, 1NO+1NC, 230VAC, fehér, szürke körgyűrű
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék 22,5 mm átmérőjű furaton keresztül szerelhető panelre, és 1-6 mm vastagságú anyagon használható. A nyomógomb rugós visszatérítésű mechanizmussal működik, azaz benyomás után automatikusan visszatér alapállapotba. Az érintkezők konfigurációja 1NO + 1NC (1 záró és 1 nyitó), amely sokoldalú felhasználást tesz lehetővé különféle vezérlési feladatokban. A nyomógomb univerzális LED világítással rendelkezik, amely 220-240V AC 50/60 Hz tápfeszültséggel működik, így könnyen integrálható a legtöbb ipari rendszerbe. Fontos megjegyezni, hogy a termék kompatibilis a gyártó Universal LED blokkjaival is.
A nyomógomb különlegessége a kiváló műszaki paraméterekben rejlik: 10 millió mechanikai kapcsolási ciklust is kibír, és jelentős elektromos élettartammal büszkélkedhet (1 millió kapcsolás AC-15 terhelési kategóriában). Az érintkezők ezüst ötvözetből (Ag/Ni) készültek, ami kiváló vezetőképességet és hosszú élettartamot biztosít. A csatlakozás csavaros kapcsokkal történik, amelyek alkalmasak legfeljebb 2 x 1,5 mm² keresztmetszetű vezetékek fogadására kábelbilinccsel, vagy 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² keresztmetszetű vezetékek fogadására kábelvég nélkül, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A meghúzási nyomaték 0,8-1,2 Nm között ideális, és a csavarfejek kompatibilisek különböző csavarhúzó típusokkal.
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AW31M5C0 műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: Harmony XB5
Terméktípus: Világító nyomógomb
Rövid megnevezés: XB5
Körgyűrű anyaga: Szürke színű műanyag
Rögzítőgyűrű anyaga: Műanyag
Fejforma: Standard
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Oszthatatlan értékesítési mennyiség: 1
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Működési jellemzők
Működtetés típusa: Rugós visszatérítésű
Működtetőgomb profilja: Fehér, süllyesztett, jelöletlen
Működtetőgomb kiegészítő információ: Sima lencsével
Érintkező típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működés: Lassú-bontás
Fényforrás: Univerzális LED
Izzófoglalat: Integrált LED
Névleges tápfeszültség: 220...240 V AC 50/60 Hz
Sapka/működtető vagy lencse színe: Fehér
Méretek
Magasság: 42 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 57 mm
Elektromos jellemzők
Kapcsok leírása ISO n°1: (21-22)NC, (13-14)NO
Pozitív nyitás: IEC 60947-5-1 K függelék szerinti megfelelőséggel
Működési út: 1,5 mm (NC elektromos állapot változás), 2,6 mm (NO elektromos állapot változás), 4,3 mm (teljes út)
Működtetési erő: 3,5 N NC elektromos állapot változáskor, 3,8 N
Mechanikai élettartam: 10 000 000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 Nm az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej alakja: Kereszthornyos (Philips 1-es és Pozidriv 1-es méret), hornyos (4 mm és 5,5 mm lapos csavarhúzóhoz)
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A gG típusú biztosíték az IEC 60947-5-1 szerint
Hagyományos szabad levegőn mért termikus áram: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Környezeti jellemzők
Védettségi fokozat (IP): IP66 és IP67 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
IK védettségi fokozat: IK05 az IEC 50102 szerint
Nagyny. mosással szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Tanúsítványok és szabványok
Terméktanúsítványok: CSA, LROS (Lloyds Register of Shipping), BV, UL, DNV
Termék adatok
Nyitóérintkezők száma
1
Záróérintkezők száma
1
Védettség
IP66
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
91 mm
Magasság méret
34 mm