Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R4K7 - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 4.7 kOhm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5 sorozatába tartozó XB5AD912R4K7 egy komplett potencióméter, amely precízen szabályozható ellenállást biztosít ipari vezérlő alkalmazásokban. Ez a 22 mm-es műanyag kivitelű komponens kiváló választás automatizálási rendszerek, gépek és berendezések szabályzóelemeként, ahol fontos a megbízható és pontos vezérlés.
A termék sötétszürke műanyag kerettel rendelkezik, és a standard kialakítású kezelőfej recés (knurled) kivitelű fehér jelöléssel, amely intuitív és könnyű használatot biztosít. A potencióméter lineáris karakterisztikával rendelkezik, és 4700 Ohm (4,7 kOhm) ellenállásértéket kínál. A termék kompatibilis a 6 mm átmérőjű tengelyekkel, így könnyen illeszthető különböző vezérlőrendszerekbe. A beépítési átmérő 22 mm, ami iparági standard, így problémamentesen használható a legtöbb kapcsolószekrényben és vezérlőpanelen.
A magas minőségű cermet anyagból készült potencióméter műszaki paraméterei figyelemre méltóak: 1 W névleges teljesítmény 70°C-on, ±10% pontosságú belső konverziós ellenállás, és kiemelkedő, 50000 ciklusos mechanikai élettartam. A termék kiváló rezgésállósággal rendelkezik (5 gn 2-500 Hz frekvenciatartományban az IEC 60068-2-6 szerint), valamint ütésállósággal (30 gn 18 ms és 50 gn 11 ms időtartamú fél-szinusz hullámú gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint). Tápfeszültség szempontjából legfeljebb 30 V AC és 42 V DC feszültségen használható. A potencióméter kompakt méretekkel rendelkezik: 30 mm szélesség, 42 mm magasság és 82 mm mélység, így könnyen beépíthető szűkebb helyekre is. A Schneider Electric XB5AD912R4K7 rendelkezik BV, CSA és UL tanúsítványokkal, és megfelel az UL 508, CSA C22.2 No 14 és IEC 60947-1 szabványoknak, így nemzetközileg is elismert minőséget képvisel.
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R4K7 - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 4.7 kOhm műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék vagy komponens típusa: Potencióméter
Eszköz rövid neve: XB5
Fej típusa: Standard
Eszköz megjelenése: Komplett termék
Kiegészítő adatok
Keret anyaga: Sötétszürke műanyag
Beépítési átmérő: 22 mm
Termék kompatibilitás: Ø 6 mm tengely
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 42 mm
CAD teljes mélység: 82 mm
Védőkezelés: TH
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Nagynyomású mosással szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Szabványok: UL 508, CSA C22.2 No 14, IEC 60947-1
Termék tanúsítványok: BV, CSA, UL listázott
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Kezelő profilja: recézett gomb, (fehér) jelöléssel
Névleges tápfeszültség: <= 30 V AC, <= 42 V DC
Műszaki paraméterek
Névleges teljesítmény W-ban: 1 W 70 °C-on
Belső konverziós ellenállás pontossága: ±10%
Potencióméter karakterisztikája: Lineáris
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Ohmikus érték: 4700 Ohm
Anyag: Cermet
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Főcsoport: Potencióméter
Termékcsoport: Potencióméter recézett gombbal
Jelölés színe: Fehér
Méretek
Panel vastagság: 1 mm-től 6 mm-ig / 0,03 in-től 0,24 in-ig
Termék adatok
Védettség
IP66
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
53 mm