Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R47K - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 47 kOhm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5 sorozatából származó XB5AD912R47K komplett potencióméter egy professzionális, ipari környezetbe tervezett műanyag vezérlőeszköz, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál a legigényesebb alkalmazásokhoz is. A termék 22 mm-es szabványos szerelőátmérővel rendelkezik, így könnyen illeszthető a legtöbb ipari panel kivágásba, univerzális kompatibilitást biztosítva a különböző vezérlőrendszerekhez.
A XB5AD912R47K modell 47 kOhm-os ellenállás értékkel rendelkezik, és lineáris karakterisztikájú potenciométerként működik, ami ideálissá teszi precíziós szabályozási feladatokhoz. Az eszköz cermet anyagból készült belső alkatrészei kiváló hőállóságot és hosszú élettartamot biztosítanak. A potenciométer műszakilag fejlett kialakítása akár 50.000 ciklusnyi mechanikai élettartamot garantál, ami kiemelkedő értéket jelent a hasonló ipari vezérlőeszközök között. A fehér jelöléssel ellátott recézett gomb ergonomikus használatot tesz lehetővé, még kesztyűben is.
A XB5AD912R47K potenciométer maximális névleges tápfeszültsége 30V AC vagy 42V DC, teljesítménye pedig 1W 70°C-on. A termék kompatibilis a 6 mm-es tengelyekkel, ami rugalmas integrációt tesz lehetővé különböző rendszerekbe. A Schneider Electric terméke számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, köztük CSA, BV és UL minősítésekkel, valamint megfelel a szigorú IEC 60947-1, UL 508 és CSA C22.2 No 14 szabványoknak. Mindezek a tanúsítványok és megfelelőségek garantálják, hogy a termék biztonságos és megbízható működést nyújt bármilyen ipari környezetben. A potenciométer pontos méretei: 30 mm szélesség, 42 mm magasság és 82 mm mélység, így kompakt kialakítása ellenére is robusztus és strapabíró vezérlőeszközként szolgál az automatizálási és vezérlési alkalmazásokban.
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R47K - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 47 kOhm műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék vagy komponens típus: Potenciométer
Eszköz rövid neve: XB5
Fej típus: Szabvány
Eszköz megjelenés: Komplett termék
Kiegészítő információk
Keret anyaga: Sötétszürke műanyag
Szerelési átmérő: 22 mm
Termék kompatibilitás: Ø 6 mm tengely
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 42 mm
CAD teljes mélység: 82 mm
Védő kezelés: TH
Környezeti levegő hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetéshez: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály, IEC 60536 szerint
IP védettség: IP66 az IEC 60529 szerint
NEMA védettség: NEMA 13, NEMA 4X
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Szabványok: CSA C22.2 No 14, IEC 60947-1, UL 508
Termék tanúsítványok: CSA, BV, UL listázott
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Kezelő profilja: recézett gomb, fehér jelöléssel
Névleges tápfeszültség: <= 30 V AC, <= 42 V DC
Névleges teljesítmény: 1 W 70 °C-on
Belső átalakító ellenállás pontossága: ±10%
Potenciométer karakterisztika: Lineáris
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Ohm érték: 47000 Ohm
Anyag: Kermet
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Főcsoport: Potenciométer
Termékcsoport: Potenciométer recézett gomb
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
84 mm