Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R470K - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 470 kOhm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5AD912R470K egy professzionális minőségű, komplett műanyag potencióméter, amely ipari vezérlőpanelekbe és automatizálási rendszerekbe könnyen beépíthető. Ez a 22 mm átmérőjű, kerek fejű komponens ideális választás pontosan szabályozható ellenállás-beállításhoz különböző ipari alkalmazásokban.
A Harmony XB5 termékcsaládba tartozó XB5AD912R470K potencióméter 470 kOhm ellenállás értékkel rendelkezik, ami széles szabályozási tartományt biztosít a precíziós alkalmazásokhoz. A készülék sötétszürke műanyag kerettel készül, amely esztétikus megjelenést kölcsönöz a vezérlőpanelnek. A recézett fehér forgatógomb könnyen megfogható és kezelhető, még ipari környezetben, kesztyűben is. Az eszköz Ø 6 mm-es tengellyel kompatibilis, így sokféle rendszerbe integrálható.
Műszakilag a XB5AD912R470K potencióméter lineáris karakterisztikával rendelkezik, ami egyenletes szabályozást tesz lehetővé a teljes ellenállás-tartományban. A cermet alapanyagú belső alkatrészek hosszú élettartamot és megbízható működést biztosítanak. A mechanikai tartóssága kiemelkedő: akár 50000 ciklust is kibír. A belső átalakító ellenállás pontossága ±10%. A készülék névleges tápfeszültsége maximum 30 V AC vagy 42 V DC, névleges teljesítménye 0,26 W 70 °C-on. Kiváló vibrációállósággal rendelkezik: ellenáll az 5 gn rezgésnek 2-500 Hz frekvenciatartományban az IEC 60068-2-6 szabvány szerint. Ütésállósága is figyelemre méltó: 30 gn (időtartam = 18 ms) és 50 gn (időtartam = 11 ms) félszinuszos gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szabvány szerint. A potencióméter számos nemzetközi szabványnak megfelel, többek között: CSA C22.2 No 14, UL 508 és IEC 60947-1. Rendelkezik CSA, UL és BV tanúsítványokkal, ami tovább növeli a termék megbízhatóságát és elfogadottságát nemzetközi szinten.
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R470K - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 470 kOhm műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Terméktípus vagy alkatrész: Potencióméter
Eszköz rövid neve: XB5
Fejforma: Standard
Eszköz prezentáció: Komplett termék
Kiegészítő adatok
Előlap anyaga: Sötétszürke műanyag
Szerelési átmérő: 22 mm
Termék kompatibilitás: Ø 6 mm tengely
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 42 mm
CAD teljes mélység: 82 mm
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Magas nyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: CSA C22.2 No 14, UL 508, IEC 60947-1
Termék tanúsítványok: CSA, UL listázott, BV
Műszaki specifikációk
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Kezelő profil: recézett gomb, fehér színnel
Névleges tápfeszültség: <= 30 V AC, <= 42 V DC
Névleges teljesítmény: 0,26 W 70 °C-on
Belső átalakító ellenállás pontossága: ±10%
Potencióméter karakterisztika: Lineáris
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Ohmikus érték: 470000 Ohm
Anyag: Cermet
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termékcsoport: Potencióméter
Termékcsalád: Potencióméter recézett gomb
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
43 mm