Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AD912R100K - komplett műanyag potencióméter, Ø22, 100 kOhm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Harmony komplett műanyag potencióméter, D22, 100 kOhm XB5AD912R100K Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
43 mm