Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 22,5 mm átmérőjű szerelőnyílásba illeszthető XB5AA15C0 nyomógomb rugós visszatérésű mechanizmussal rendelkezik, így a gomb elengedésekor automatikusan visszaáll alaphelyzetbe. Az érintkezőkonfigurációja 1NO + 1NC (egy záró és egy nyitó érintkező), ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé különböző vezérlési feladatokhoz. A nyomógomb felülete fehér, jelölés nélküli, így szükség esetén egyedi jelöléssel láthatod el. A műanyag színezett szürke előlap és a műanyag rögzítőgyűrű tartós használatot biztosít még ipari környezetben is.
A termék kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik. A működési úthossz pontosan szabályozott: az NC érintkező 1,5 mm-nél, az NO érintkező 2,6 mm-nél vált állapotot, míg a teljes útja 4,3 mm. Az érintkezők ezüst ötvözetből (Ag/Ni) készültek, ami kiváló elektromos vezetőképességet biztosít. A működtetéshez szükséges erő 3,5 N az NC és 3,8 N az NO érintkező esetében. A termék 10 millió mechanikai és 1 millió elektromos működtetésre tervezett, ami rendkívüli tartósságot jelent. A hagyományos szabad levegő termikus áram értéke 10 A az IEC 60947-5-1 szabvány szerint, míg a névleges üzemi áram értékek a különböző alkalmazásokhoz: 3 A 240 V AC-15 esetén, 6 A 120 V AC-15 esetén, valamint különböző egyenáramú értékek, mint például 0,1 A 600 V DC-13 esetén.
A csavaros csatlakozókhoz különböző méretű vezetékek csatlakoztathatók: legfeljebb 2 x 1,5 mm² érvéghüvellyel ellátott vezeték vagy 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² érvéghüvely nélküli vezeték. A csavarfej kialakítása többféle csavarhúzóval kompatibilis: kereszthornyos (Philips 1-es és pozidriv 1-es), valamint lapos (4 mm-es és 5,5 mm-es). A meghúzási nyomaték 0,8-1,2 Nm között van az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően.
Fő tulajdonságok
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék típus: Nyomógomb
Rövid típusmegjelölés: XB5
Előlap anyaga: Műanyag szürke színű bevonattal
Fej típusa: Alapkivitel
Rögzítő gyűrű anyaga: Műanyag
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Működési paraméterek
Működtetés módja: Rugós visszatérésű
Kezelőfej kialakítása: Fehér, süllyesztett, jelölés nélküli
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működése: Lassú bontás
Működési út: 1,5 mm (NC elektromos állapotváltás), 2,6 mm (NO elektromos állapotváltás), 4,3 mm (teljes út)
Működtető erő: 3,5 N NC elektromos állapotváltás, 3,8 N NO elektromos állapotváltás
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Elektromos jellemzők
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító az IEC 60947-5-1 szerint
Hagyományos szabad levegő termikus áramerősség: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram: 3 A 240 V, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint; 6 A 120 V, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,1 A 600 V, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,27 A 250 V, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,55 A 125 V, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 1,2 A 600 V, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Csatlakozások
Csatlakozók - kapcsok: Csavaros szorító kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² érvéghüvelyes kábellel az IEC 60947-1 szerint; Csavaros szorító kapcsok, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² érvéghüvely nélküli kábellel az IEC 60947-1 szerint
Kapcsok leírása ISO n°1: (21-22)NC, (13-14)NO
Csavarfej forma: Kereszthornyos, kompatibilis Philips 1-es csavarhúzóval; Kereszthornyos, kompatibilis pozidriv 1-es csavarhúzóval; Egyenes hornyos, kompatibilis 4 mm-es lapos csavarhúzóval; Egyenes hornyos, kompatibilis 5,5 mm-es lapos csavarhúzóval
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Környezeti jellemzők
Védettségi fokozat (IP): IP66 az IEC 60529 szerint, IP67
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Ütésállósági fokozat (IK): IK03 az IEC 50102 szerint
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti hőmérséklet működéshez: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint
Védőkezelés: TH
Mechanikai jellemzők
Magasság: 42 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 52 mm
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint; 2 mm csúcstól csúcsig (f= 2...10 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Megfelelőségek és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CSA, LROS (Lloyds register of shipping), BV, UL listed, DNV
Kompatibilitási kód: XB5
GCR BRIDGE: XB5AACUST05
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
89 mm
Magasság méret
34 mm