Schneider Electric Harmony XB4 - ZBG3131A - pótkulcs kulcsos kapcsolóhoz, 3131A, 2db
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ZBG3131A egy pótkulcs készlet, amely kifejezetten a Harmony XB4 és XB5 termékcsaládhoz tartozó vészleállító nyomógombokhoz és kulcsos kapcsolókhoz készült. A csomag két darab 3131A számú kulcsot tartalmaz, melyek tökéletes és megbízható működést biztosítanak az ipari környezetben használt berendezésekhez.
A Harmony XB4 és XB5 sorozatú kapcsolók és nyomógombok széles körben használatosak az iparban, különösen olyan helyeken, ahol a biztonság kritikus fontosságú. Ezek a pótkulcsok lehetővé teszik a vészleállító gombok és választókapcsolók működtetését, miközben megakadályozzák az illetéktelen hozzáférést. A 3131A kulcsok speciálisan kódoltak, ami maximális biztonságot nyújt a nem kívánt beavatkozások ellen. A kulcsok kompatibilisek mind a selector switch (választókapcsoló), mind az emergency stop push-button (vészleállító nyomógomb) egységekkel, így ideális megoldást nyújtanak azoknak, akik elveszítették az eredeti kulcsokat vagy további hozzáférést szeretnének biztosítani a berendezéshez.
Schneider Electric Harmony XB4 - ZBG3131A -pótkulcs kulcsos kapcsolóhoz, 3131A, 2db műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termék vagy alkatrész típusa: Kulcs
Tartozék / különálló alkatrész kategória: Csere tartozék
Zár típusa: Kulcs
Kulcs száma: 3131A
Tartozék / különálló alkatrész rendeltetése: Választókapcsoló, Vészleállító nyomógomb
Kompatibilitási tartomány: Harmony XB4, Harmony XB5
Mennyiség készletenként: 2 db
Kiegészítő információk
Nettó súly: 0,014 kg
Csomagolási egységek
1. csomag típusa: PCE
Egységek száma az 1. csomagban: 1
1. csomag magassága: 0,800 cm
1. csomag szélessége: 5,100 cm
1. csomag hossza: 10,000 cm
1. csomag súlya: 15,000 g
2. csomag típusa: S01
Egységek száma a 2. csomagban: 100
2. csomag magassága: 15,000 cm
2. csomag szélessége: 15,000 cm
2. csomag hossza: 40,000 cm
2. csomag súlya: 1,644 kg
Termék adatok
Szélesség méret
51 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
8 mm