Schneider Electric Harmony XB4 - ZB4FV043 - panelbe süllyesztett fém LED jelzőlámpa fej, Ø30, piros
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Schneider ZB4FV043 Sülly.fém LED jelzőlámpa fej, piros
Ez az integrált LED-es ellenőrző lámpafej világos vizuális visszajelzést ad a gépek állapotáról. Könnyen beszerelhető a 30,5 mm átmérőjű panelkivágásokba. A világos színeknek és az integrált LED-en keresztül történő megvilágításnak köszönhetően távolról is jól megkülönböztethető, így az összetett gépállapotok egy pillantással leolvashatók.
Termék adatok
Szélesség méret
52 mm
Hosszúság méret
55 mm
Magasság méret
43 mm