👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB4 sorozatának ZB4BZ022 típusú süllyesztő készlete kiváló minőségű rögzítési megoldást kínál ipari környezetben használt választókapcsolókhoz és világító nyomógombokhoz. Ez a fekete, fémből készült süllyesztő készlet a 22 mm-es kezelőelemek esztétikus és funkcionális beépítését teszi lehetővé, biztosítva a magas fokú védettséget és tartósságot a legigényesebb alkalmazási területeken is.
A készlet szerelése egyszerű, a szerelőnyílás átmérője 30,5 mm, a szorítóvastagság pedig 1,2-től 2,8 mm-ig terjedhet, ami rugalmas beépítést tesz lehetővé különböző vastagságú panelekbe. A krómozott felület nem csupán elegáns megjelenést biztosít, hanem a korrózióállóságot is növeli, így a ZB4BZ022 hosszú élettartammal rendelkezik még a legigényesebb ipari környezetben is. A süllyesztett szerelés nemcsak esztétikai előnyökkel jár, hanem csökkenti a véletlenszerű működtetés kockázatát is, növelve ezzel a működési biztonságot. A műszaki dokumentációban részletes méretrajzok is találhatók, melyek segítenek a megfelelő szerelőnyílás kialakításában és a készlet helyes beépítésében.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Termék vagy alkatrész típusa: Süllyesztő készlet
Tartozék/különálló rész kategória: Szerelési és rögzítési tartozék
Kompatibilitás
Kompatibilis termékek: ZB4BK, ZB4BD.8, ZB4BD, ZB4BD.9, ZB4BJ, ZB4BH..3, ZB4BA.6, ZB4BW
Műszaki jellemzők
Felületi kivitel: Krómozott
IP védettségi fokozat: IP66 (előlap) az IEC 60529 szerint
IP védettségi fokozat: IP69 (előlap) az IEC 60529 szerint
IP védettségi fokozat: IP69K (előlap) a DIN 40050-9 szerint
IK védettségi fokozat: IK06 az IEC 50102 szerint
Szerelési átmérő: 30,5 mm
Szorítóvastagság: 1,2-2,8 mm / 0,05-0,11 hüvelyk
Mennyiség készletenként: 1 darab
Méretek
A részletes méretrajzokat lásd a műszaki dokumentációban. A termék pontos méretei: szerelési átmérő 30,5 mm, panel kivágás Ø30,5 mm.
Termék adatok
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
55 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Beépítési átmérő
22 mm