Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Harmony komplett fém nyomógombos LED tesztlámpa, D22, 24VAC/DC, piros XB4BW24B5 Schneider
Ez a Harmony XB4 sima objektíves push-to-test moduláris piros jelzőfény 24 V AC/DC tápfeszültséggel van ellátva, beépített LED-et használ. Fém kerete van. Normál körülmények között a push-to-teszt jelzőlámpa kategóriájában a legjobb megvilágítást biztosítja a panel jelzési funkcióinak kiszolgálásához. Karbantartás közben egy fejnyomás elegendő a lámpa teszteléséhez és jó állapotának ellenőrzéséhez. Ütésálló, porálló, vízálló és rezgésálló az IP66 / IP67 / IP69 / IP69K szabványnak köszönhetően, így ideális a zord környezetben való működéshez.
Termék adatok
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
86 mm