Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BG2120 - fekete választókapcsoló kulcs 3131A - Ø22 2 állású 1NO 600V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB4 XB4BG2120 kulcsos választókapcsoló egy kiváló minőségű ipari vezérlőelem, amely megbízható működést és hosszú élettartamot biztosít a legigényesebb alkalmazási környezetekben is. Ez a fekete színű, 22 mm-es beépítési átmérővel rendelkező kapcsoló ideális választás biztonsági alkalmazásokhoz, ahol kulcsos hozzáférés-korlátozásra van szükség.
A termék két kapcsolási pozícióval rendelkezik, amelyek között 90 fokos elfordítással lehet váltani. A kulcs (3131A típus) baloldali pozícióban eltávolítható, ami további biztonsági szintet kínál a jogosulatlan működtetés megakadályozásában. A választókapcsoló egy alaphelyzetben nyitott (1NO) érintkezővel rendelkezik, amely slow-break működési elvvel dolgozik. Az érintkező anyaga kiváló minőségű ezüst ötvözet (Ag/Ni), amely hosszú távú megbízhatóságot és kiváló elektromos vezetőképességet biztosít.
A Schneider Electric XB4BG2120 választókapcsoló kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik. Az eszköz névleges szigetelési feszültsége 600 V (3-as szennyezettségi fokozat mellett), impulzusfeszültség-állósága pedig 6 kV az IEC 60947-1 szabvány szerint. A konvencionális szabad levegőáramban mért hőáram értéke 10 A. A kapcsoló AC-15 kategóriában 3 A áramerősséget képes kapcsolni 240 V-on, valamint 6 A-t 120 V-on (A600 besorolás). DC-13 kategóriában 0,1 A-t 600 V-on, 0,27 A-t 250 V-on és 0,55 A-t 125 V-on (Q600 besorolás). A mechanikai élettartama lenyűgöző: 1 millió kapcsolási ciklus. Az elektromos élettartam is figyelemre méltó, például AC-15 üzemmódban 230 V-on 2 A terhelésnél szintén 1 millió kapcsolási ciklus (óránként kevesebb mint 3600 ciklussal és 0,5-ös terhelési tényezővel számolva).
Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BG2120 -fekete választókapcsoló kulcs 3131A - Ø22 2 állású 1NO 600V műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Termék vagy komponens típusa: Választókapcsoló
Eszköz rövid megnevezése: XB4
Előlap anyaga: Krómozott fém
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Fej típus: Standard
Jelzőegység fej alakja: Kerek
Működtető típusa: fix helyzetű
Működtető profil: kulcsos kapcsoló
Működtető pozíció információ: 2 pozíció 90°
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO
Érintkező működés: Lassú bontás
Műszaki paraméterek
Magasság: 47 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 86 mm
Csatlakozások - sorkapcsok: Csavaros sorkapocs, <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel az IEC 60947-1 szerint; Csavaros sorkapocs, >= 1 x 0,22 mm² kábelvég nélkül az IEC 60947-1 szerint
Kapcsok leírása ISO n°1: (13-14)NO
Nagynyomású mosással szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Kulcszár típusa: Key 3131A
Kulcs kivételi pozíció: Bal oldali
Érintkezők használata: Standard érintkezők
Pozitív nyitás: Nincs
Nyomaték érték: 0,14 N.m NO elektromos állapot változás
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Elektromos jellemzők
Érintkező anyag: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A patron biztosíték gG típus az IEC 60947-5-1 szerint
[Ith] konvencionális szabad levegőáramban mért hőáram: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
[Ui] névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
[Uimp] névleges impulzusfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
[Ie] névleges üzemi áram: 3 A 240 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint; 6 A 120 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,1 A 600 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,27 A 250 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 0,55 A 125 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint; 1,2 A 600 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Elektromos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15, 2 A 230 V-nál, működtetési frekvencia <3600 ciklus/h, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C melléklet szerint
Környezeti feltételek
Védőkezelés: TH
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...70 °C
Környezeti hőmérséklet működés közben: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: I. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint; IP69; IP69K; IP67
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13; NEMA 4X
Vibrációállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
52 mm
Hosszúság méret
87 mm
Magasság méret
34 mm