Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BD912R47K - komplett fém potencióméter, Ø22, 47 kOhm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A XB4BD912R47K potencióméter standard fejkialakítással és 47 kOhm ellenállásértékkel rendelkezik, amely ideális precíziós szabályozást igénylő ipari környezetekben. A termék kialakítása kiváló minőségű anyagokból történt - a keret krómozott fémből készült, amely nem csak esztétikus megjelenést biztosít, hanem tartósságot és ellenállóképességet is a mostoha ipari körülményekkel szemben. A kezelőprofil recézett fehér forgatógombbal van ellátva, ami ergonomikus használatot tesz lehetővé még kesztyűben is, míg a kerek kialakítás könnyen felismerhető vizuális visszajelzést nyújt a beállításról.
A szerelés rendkívül egyszerű a 22,5 mm-es szabványos rögzítési átmérőnek köszönhetően, amely kompatibilis a legtöbb ipari kapcsolópanellel. A terméket 6 mm-es tengelyhez tervezték. Műszaki szempontból kiemelkedő, hogy 30 V AC vagy 42 V DC tápfeszültséggel működtethető, névleges teljesítménye 1 W 70°C-on. A belső konverziós ellenállás pontossága ±10%, és lineáris karakterisztikával rendelkezik, ami kiszámítható és pontos vezérlést biztosít. A cermet anyagból készült potencióméter 50000 ciklusos mechanikai élettartammal büszkélkedhet, ami hosszú távú megbízhatóságot garantál ipari környezetben is.
Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BD912R47K -komplett fém potencióméter, Ø22, 47 kOhm műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Potencióméter
Rövid terméknév: XB4
Fejkialakítás típusa: Standard
Kivitel: Komplett termék
Műszaki jellemzők
Előlap anyaga: Krómozott fém
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Termék kompatibilitás: 6 mm-es tengely
CAD méretek (szél. × mag. × mélys.): 30 mm × 47 mm × 82 mm
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Működési környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IP69 az IEC 60529 szerint
IP69K az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55°C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK06 az IEC 50102 szerint
Szabványok: CSA C22.2 No 14, UL 508, IEC 60947-1
Terméktanúsítványok: UL listed, CSA, BV
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Kezelőprofil: Recézett gomb, (fehér)
Villamos jellemzők
Névleges tápfeszültség: ≤ 30 V AC, ≤ 42 V DC
Névleges teljesítmény: 1 W 70°C-on
Belső konverziós ellenállás pontossága: ±10%
Potencióméter karakterisztika: Lineáris
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Ohmos érték: 47000 Ohm
Anyag: Cermet
Mechanikai jellemzők
Vibrációállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) félszinusz hullám gyorsulás az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinusz hullám gyorsulás az IEC 60068-2-27 szerint
Fő csoport: Potencióméter
Termékcsoport: Recézett gombos potencióméter
Jelölés színe: Fehér
Termék adatok
Szélesség méret
52 mm
Hosszúság méret
42 mm
Magasság méret
84 mm