Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BD912R470K - komplett fém potencióméter, Ø22, 470 kOhm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB4 sorozatú XB4BD912R470K komplett potencióméter egy kiváló minőségű ipari vezérlőelem, mely ideális precíziós alkalmazásokhoz és ipari környezetben való használatra. Ez a 470 kOhm ellenállású potencióméter a Harmony XB4 termékcsalád részeként a megbízhatóság és tartósság jelképe, megfelelve a legszigorúbb ipari követelményeknek is.
A XB4BD912R470K potencióméter krómozott fém előlappal rendelkezik, mely nem csak esztétikus megjelenést biztosít, hanem kiemelkedő tartósságot is. A standard fejkialakítású eszköz 22,5 mm-es szerelési átmérővel rendelkezik, így könnyen beépíthető a legtöbb standard ipari vezérlőpanelbe. A kezelőfelület egy recés, fehér jelölésű forgógomb, mely kényelmes használatot és pontos beállítást tesz lehetővé. A potencióméter kompatibilis 6 mm-es tengelyátmérőjű alkalmazásokkal, lineáris karakterisztikával rendelkezik, és cermet anyagból készült a hosszú élettartam érdekében.
Műszaki szempontból a XB4BD912R470K potencióméter kiemelkedő paraméterekkel büszkélkedhet. Maximális tápfeszültsége 30 V AC vagy 42 V DC, névleges teljesítménye 0,26 W 70°C-on. A belső konverziós ellenállás pontossága ±10%. Az eszköz mechanikai élettartama figyelemre méltó, akár 50000 ciklust is kibír meghibásodás nélkül. Az IP védettség tekintetében az eszköz IP66, IP69 és IP69K besorolással rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ami kiváló védelmet biztosít por és víz ellen, még nagynyomású vízsugárral szemben is (7000000 Pa, 55°C-on, 0,1 m távolságból). A NEMA védettségi besorolás szerint NEMA 13 és NEMA 4X értékekkel rendelkezik, az IK védettségi foka pedig IK06 az IEC 50102 szabvány szerint.
Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BD912R470K -komplett fém potencióméter, Ø22, 470 kOhm műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Potencióméter
Rövid eszköznév: XB4
Fejtípus: Standard
Eszköz megjelenés: Komplett termék
Kiegészítő adatok
Előlap anyaga: Krómozott fém
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Termék kompatibilitás: Ø 6 mm tengely
CAD méretek (szélesség x magasság x mélység): 30 mm x 47 mm x 82 mm
Védő kezelés: TH
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40…70 °C
Környezeti hőmérséklet működéshez: -40…70 °C
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az IEC 60536 szerint
Védelmi fokozatok
IP védettségi fokozat:
IP66 az IEC 60529 szerint
IP69 az IEC 60529 szerint
IP69K az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat:
NEMA 13
NEMA 4X
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55°C-nál, távolság: 0,1 m
IK védettségi fok: IK06 az IEC 50102 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok:
IEC 60947-1
CSA C22.2 No 14
UL 508
Terméktanúsítványok:
CSA
BV
UL listázott
Műszaki jellemzők
Névleges tápfeszültség: <= 30 V AC, <= 42 V DC
Névleges teljesítmény: 0,26 W 70 °C-on
Belső konverziós ellenállás pontossága: +-10%
Potencióméter karakterisztika: Lineáris
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Ohmos érték: 470000 Ohm
Anyag: Cermet
Ellenálló képesség
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2…500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság:
30 gn (időtartam = 18 ms) félszinusz hullámú gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinusz hullámú gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
Termék azonosítás
Fő csoport: Potencióméter
Termékcsoport: Recés gombos potencióméter
Jelölés színe: Fehér
Termék adatok
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
53 mm