Schneider Electric Harmony XB4 - ATEX DG - XB4BD25GEX - komplett választókapcsoló, Ø22, 2 állású
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Harmony XB4BD25GEX választókapcsoló 22 mm-es rögzítési átmérővel rendelkezik, és 1-6 mm vastagságú panelre szerelhető. A készülék 2 pozíciós, 90°-os kapcsolási szöggel, és bennmaradó (stay put) működési móddal, ami azt jelenti, hogy a kiválasztott helyzetben marad kapcsolás után. A kapcsoló 1 NO + 1 NC érintkezővel van felszerelve, amely csavaros kapcsokkal csatlakoztatható, és lehetővé teszi 2 x 1,5 mm² vezeték bekötését kábelvéggel, vagy 1 x 2,5 mm² vezeték bekötését kábelvég nélkül, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A meghúzási nyomaték 0,8-1,2 Nm között optimális.
A választókapcsoló méreteivel kapcsolatban fontos megjegyezni, hogy szélessége 46,2 mm, magassága 30 mm, mélysége 85 mm, beépítési mélysége pedig 58 mm. A telepítés során figyelembe kell venni, hogy a rögzítési központok távolságának legalább 30 x 40 mm-nek kell lennie a támasztópanelen. A termék kerek jelzőegység fejjel rendelkezik, ami az egyértelmű pozíciójelzést szolgálja. A Schneider Electric XB4BD25GEX kialakításánál fogva gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A termék szabványos kapcsolókkal működik és pozitív nyitással rendelkezik, ami további biztonságot jelent kritikus alkalmazásokban.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Komplett választókapcsoló
Eszköz rövidnév: XB4
Előlap anyaga: Krómbevonatú fém
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Rögzítési átmérő: 22 mm
Porveszélyes zóna: 21-22-es zóna
Gázveszélyes zóna: 1-2-es zóna
Működtető típusa: bennmaradó (stay put)
Működtető profilja: Fekete standard fogantyú
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Kiegészítő jellemzők
Szélesség: 46,2 mm
Magasság: 30 mm
Mélység: 85 mm
Eszköz szerelés: Rögzítőlyuk - átmérő: 22,5 mm +/- 0,2 mm, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Rögzítési központ: >= 30 x 40 mm (támasztópanel) - vastagság: 1...6 mm
Beépítési mélység: 58 mm
Jelölés: II 2 GD, Ex tb IIIC Db, Ex db eb IIC Gb
Jelzőegység fej alakja: Kerek
Működtető pozíció információ: 2 pozíció 90°
Érintkező működés: Lassú megszakítás (Slow-break)
Érintkezők használata: Standard érintkezők
Pozitív nyitás: Igen
Mechanikai tartósság: 5000000 ciklus
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros kapcsok, 2 x 1,5 mm² kábelvéggel, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Csavaros kapcsok, 1 x 2,5 mm² kábelvég nélkül, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Villamos jellemzők
Hagyományos szabad levegőáram hőárama [Ith]: 10 A, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 415 V
Névleges üzemi áram [Ie]: 1,9 A 380 V, AC, A600 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
3 A 240 V, AC, A600 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
6 A 120 V, AC, A600 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
0,27 A 250 V, DC, Q300 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
0,55 A 125 V, DC, Q300 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
2,87 A 24 V, DC, Q300 esetén, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően
Környezeti jellemzők
Védőkezelés: TH
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...70 °C
Környezeti hőmérséklet működés közben: -20...75 °C
IP védettségi fokozat: IP65, az IEC 60529 szabványnak megfelelően
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: INERIS 04ATEX9004U
Termék adatok
Szélesség méret
127 mm
Hosszúság méret
38,1 mm
Magasság méret
152,4 mm