Schneider Electric Harmony K - K63H001YP - komplett bütykös kapcsoló, 63A, 3P, 60°, csillag - delta kapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kézikapcsoló, 63A, 3fok., csillag-delta K63H001YP Schneider
\nCam csillag-delta kapcsoló, 3-pólus, 60°, 63A, csavaros csatlakozás. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K63 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 63 A - szerelési hely: mellső - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: csillag-delta kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 3P - kapcsolási helyzetek: bal: 0° - 300°, jobb: 0° - 60° - IP védettségi szint: IP40 megfelel IEC 529, IP40 megfelel NF C 20-010. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V