Schneider Electric Harmony K - K63C003AP - komplett bütykös kapcsoló, 63A, 3P, 60°, be - ki kapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K63C003AP bütykös kapcsoló 3 pólusú kivitelben készült, 60 fokos kapcsolási szöggel és 63A névleges áramerősséggel. A kapcsoló mérete kompakt, mindössze 64x64mm-es előlappal rendelkezik, így könnyen integrálható különböző vezérlőpanelekbe. A fekete műanyag fogantyú egyszerű kezelhetőséget biztosít, miközben a kapcsoló egyértelmű vizuális visszajelzést ad az aktuális állapotról a fém alapú 0-1 fekete jelölésnek köszönhetően. A termék IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabványnak megfelelően, ami megfelelő védelmet biztosít por és érintés ellen ipari környezetben.
A K63C003AP műszaki paraméterei lenyűgözőek. 690V szigetelési feszültséggel rendelkezik (3-as szennyezettségi fokozat mellett), ami megfelel az IEC 60947-1 szabványnak. Különböző alkalmazási területeken nyújt kiváló teljesítményt, legyen szó akár egyfázisú vagy háromfázisú rendszerekről, AC-3 vagy AC-23A kategóriában. A kapcsoló akár 40000W teljesítményt is képes kapcsolni AC-23A üzemmódban 660/690V háromfázisú hálózaton. A névleges üzemi áram AC 63A AC-21A kategóriában az IEC 60947-3 szerint. A rövidzárlati áram 10000A, a rövidzárlati védelmet 80A-es gG típusú biztosíték biztosítja. A készülék 6kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik az EN 947-1 és IEC 947-1 szabványoknak megfelelően.
A K63C003AP csatlakoztatása is rendkívül felhasználóbarát. Csavaros szorítókapcsokkal rendelkezik, amely rugalmas vezetékek esetén 2 x 10 mm², tömör vezetékek esetén 2 x 16 mm² keresztmetszetig használható. A csavarok javasolt meghúzási nyomatéka 2,5 Nm. A kapcsoló érintkezői lassú nyitásúak, pozitív nyitással, ami fokozott üzembiztonságot jelent. A mechanikai élettartam rendkívül magas, 300 000 kapcsolási ciklust garantál a gyártó. A K63C003AP számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, többek között CULus minősítéssel különböző teljesítményszinteken, ami tovább növeli a termék nemzetközi elfogadottságát és megbízhatóságát különböző alkalmazási területeken.
Schneider Electric Harmony K - K63C003AP - komplett bütykös kapcsoló műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens név: K63
Konvencionális szabad levegős termikus áram [Ith]: 63 A
Szerelési mód: Előlapra szerelhető
Rögzítési mód: 4 furattal
Bütykös kapcsolófej típusa: 64 x 64 mm méretű előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú lezárása: Nincs
Jelölés megjelenítése: Fém jelöléssel, 0 - 1 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Kapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt helyzet: Kikapcsolt helyzettel
Pólusok leírása: 3P
Kapcsolási helyzetek: Jobb: 0° - 60°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő jellemzők
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 63 A AC-21A az IEC 60947-3 szerint
Rövidzárlati áram: 10000 A
Rövidzárlati védelem: 80 A gG típusú biztosíték
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkezők működése: Lassú nyitás
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Rögzítő csavaros kapcsok rugalmas vezetékekhez, szorítási kapacitás: 2 x 10 mm²; Rögzítő csavaros kapcsok tömör vezetékekhez, szorítási kapacitás: 2 x 16 mm²
Meghúzási nyomaték: 2.5 Nm
Mechanikai élettartam: 300000 ciklus
CAD teljes szélesség: 64 mm
CAD teljes magasság: 64 mm
CAD teljes mélység: 111 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: IEC 60947-3
Termék tanúsítványok: CULus 120 V 3 hp 1 fázis, CULus 480 V 25 hp 3 fázis, CULus 240 V 7.5 hp 1 fázis, CULus 240 V 10 hp 3 fázis
Védő kezelés: TC
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25…55 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40…70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
115 mm