Schneider Electric Harmony K - K50H014UP - komplett bütykös kapcsoló, 50A, 4P, 60°, 2 fokozatú átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony K sorozatába tartozó K50H014UP egy komplett bütykös kapcsoló, amely kiváló megoldást kínál ipari alkalmazásokban, ahol megbízható és tartós kapcsolási funkcióra van szükség. Ez a front-szerelhető, műanyag kivitelű, 4 pólusú átkapcsoló kapcsoló 50A-es névleges áramerősségével és robusztus kialakításával ideális választás különböző vezérlési feladatokhoz.
A K50H014UP modell 30 fokos kapcsolási szöggel rendelkezik, ami pontos és megbízható működést biztosít. A készülék fekete fogantyúval és fém jelölőtáblával van ellátva, amelyen az 1-2 jelölések tisztán láthatók. A 64x64 mm-es előlappal szerelt kapcsoló könnyen beépíthető különböző vezérlőpanelekbe, a 4 rögzítőfuraton keresztüli szerelésnek köszönhetően. A kapcsoló IP40-es védettségi szintje megfelelő védelmet biztosít a por és kisebb szennyeződések ellen, az IEC 60529 szabványnak megfelelően.
A K50H014UP műszaki paraméterei lenyűgözőek: 690V szigetelési feszültség (3-as szennyezettségi fokozat mellett), 5000A rövidzárlati áram, valamint 63A-es gG típusú olvadóbiztosítóval biztosítható rövidzárlat elleni védelem. A kapcsoló 6 kV impulzus állóképessége mind az EN 947-1, mind az IEC 947-1 szabványoknak megfelel. A pozitív nyitás funkció további biztonságot nyújt a kritikus alkalmazásokban, a lassú megszakítás (slow-break) üzemmód pedig elősegíti a kontaktusok hosszabb élettartamát. A K50 kapcsoló rendkívüli mechanikai tartóssággal büszkélkedhet, élettartama eléri a 300,000 kapcsolási ciklust, ami hosszú távú, megbízható működést garantál.
A K50H014UP villamos csatlakoztatása fogó-csavaros kapcsokkal történik, amelyek rugalmas vezetékek esetén 2 x 6 mm², tömör vezetékek esetén pedig 2 x 10 mm² keresztmetszetig használhatók. A csavarok ajánlott meghúzási nyomatéka 2 Nm. A kapcsoló különböző kapcsolási kapacitásokkal rendelkezik, a terhelés típusától függően: induktív terhelésnél 15000-50000 mA DC különböző feszültségszinteken, míg rezisztív terhelésnél akár 50000 mA DC is elérhető. A termék számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, többek között CULus minősítéssel különböző teljesítményértékekre: 120V 3 LE 1 fázis, 480V 25 LE 3 fázis, 240V 7.5 LE 1 vagy 3 fázis esetén.
Schneider Electric Harmony K - K50H014UP - komplett bütykös kapcsoló, 50A, 4P, 60°, 2 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K50
Névleges áramerősség: 50 A
Szerelési hely: Front
Rögzítési mód: 4 furaton keresztül
Fizikai jellemzők
Bütykös kapcsoló fej típusa: 64 x 64 mm-es előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgó fogantyú lakattal zárása: Nincs
Jelölés prezentációja: Fém jelölőtáblával, 1 - 2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Átkapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt pozíció: Nincs kikapcsolt pozíció
Pólusok leírása: 4P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 30°, Bal: 330°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Villamos jellemzők
Kapcsolási szög: 30°
Névleges szigetelési feszültség: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Rövidzárlati áram: 5000 A
Rövidzárlat elleni védelem: 63 A olvadóbiztosító, gG típus
Névleges impulzus állóképesség: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Kontaktus működés: Lassú megszakítás
Pozitív nyitás: Van
Csatlakozás
Villamos csatlakozás: Fogó-csavaros kapcsok rugalmas vezetékekhez, max. kapacitás: 2 x 6 mm², Fogó-csavaros kapcsok tömör vezetékekhez, max. kapacitás: 2 x 10 mm²
Meghúzási nyomaték: 2 N.m
Egyéb jellemzők
Mechanikai tartósság: 300000 ciklus
Teljes szélesség (CAD): 64 mm
Teljes magasság (CAD): 64 mm
Teljes mélység (CAD): 138 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: IEC 60947-3
Terméktanúsítványok: CULus 120 V 3 hp 1 fázis, CULus 480 V 25 hp 3 fázis, CULus 240 V 7.5 hp 1 fázis, CULus 240 V 7.5 hp 3 fázis
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Túlfeszültségi kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint, II. osztály az NF C 20-030 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
155 mm
Magasság méret
72 mm