Schneider Electric Harmony K - K50F003UP - komplett bütykös kapcsoló, 50A, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K50F003UP típusú bütykös kapcsoló elsősorban front szerelésű, amit 4 furaton keresztül lehet rögzíteni. A termék előlapja 64x64 mm méretű, amely szabványos méretének köszönhetően könnyen integrálható különböző kapcsolótáblákba és vezérlőpanelekbe. A kapcsoló fekete markolattal rendelkezik, és a fém jelmezőn 1-0-2 fekete jelölés található, ami egyértelműen jelzi a három kapcsolási pozíciót. A kapcsolási szög 60 fok, jobbra forgási irányban 0°-60°, míg balra 0°-300° tartományban működik. A kapcsolónak van kikapcsolt (0) pozíciója, és átkapcsoló funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi két különböző áramkör közötti választást vagy átkapcsolást.
A K50F003UP modell IP40 védettségi szinttel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ami megfelelő védelmet biztosít por és szilárd tárgyak ellen. A kapcsoló hagyományos szabad levegőn mért hőárama (Ith) 50 amper, és 690 V névleges szigetelési feszültséggel (Ui) rendelkezik 3-as szennyezettségi fok mellett, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A termék rövidzárlati árama 5000 A, rövidzárlati védelmét pedig 63 A-es, gG típusú olvadóbiztosíték biztosítja.
A K50F003UP kapcsolónak számos elektromos jellemzője van, amelyek különböző terhelési feltételek mellett különböző kapcsolási képességeket biztosítanak. Például indukciós terhelésnél (T = 50 ms) 1 érintkező esetén 15000 mA DC 60 V-nál, 2 érintkező esetén 15000 mA DC 120 V-nál, és 3 érintkező esetén 15000 mA DC 180 V-nál. A kapcsoló ellenállásos terhelésnél (T = 1 ms) még nagyobb kapcsolási kapacitással rendelkezik. A termék 300 000 ciklus mechanikai élettartammal büszkélkedhet, ami kiváló tartósságot biztosít ipari alkalmazásokban.
A műszaki adatok között fontos kiemelni, hogy a kapcsoló lassú bontású, és pozitív nyitással rendelkezik. Az elektromos csatlakoztatást fogóbilincs kapcsok biztosítják, amelyek rugalmas vezetékekhez 2 x 6 mm², tömör vezetékekhez pedig 2 x 10 mm² kapacitással rendelkeznek. A csavarok meghúzási nyomatéka 2 Nm. A termék -25°C és +55°C közötti környezeti hőmérsékleti tartományban üzemeltethető, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -40°C és +70°C között van. A Schneider Electric Harmony K50F003UP komplett bütykös kapcsoló különböző tanúsítványokkal rendelkezik, például CULus 120 V 3 LE 1 fázis, CULus 480 V 25 LE 3 fázis, CULus 240 V 7,5 LE 1 fázis és 3 fázis, ami bizonyítja a termék magas minőségét és megfelelőségét a nemzetközi szabványoknak.
Schneider Electric Harmony K - K50F003UP - komplett bütykös kapcsoló, 50A, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K50
Névleges termikus áram [Ith]: 50 A
Szerelési pozíció: Előlapi
Rögzítési mód: 4 furaton keresztül
Bütykös kapcsoló fej típusa: 64 x 64 mm előlappal
Működtető típusa: Fekete markolat
Forgó markolat lakattal zárhatóság: Nincs
Jelölési mód: Fém jelmezővel, 1 - 0 - 2 fekete jelöléssel
Kapcsolási funkció: Átkapcsoló kapcsoló
Visszaállás: Nincs
Kikapcsolt állapot: Van kikapcsolt pozíció
Pólusok leírása: 3P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 0° - 60°, Bal: 0° - 300°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő jellemzők
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint
Rövidzárlati áram: 5000 A
Rövidzárlati védelem: 63 A olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkező működése: Lassú bontású
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Fogóbilincs kapcsok rugalmas vezetékekhez, kapacitás: 2 x 6 mm², Fogóbilincs kapcsok tömör vezetékekhez, kapacitás: 2 x 10 mm²
Meghúzási nyomaték: 2 Nm
Mechanikai élettartam: 300000 ciklus
CAD teljes szélesség: 64 mm
CAD teljes magasság: 64 mm
CAD teljes mélység: 120 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-3
Terméktanúsítványok: CULus 120 V 3 LE 1 fázis, CULus 480 V 25 LE 3 fázis, CULus 240 V 7,5 LE 1 fázis, CULus 240 V 7,5 LE 3 fázis
Védőkezelés: TC
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés során: -25...55 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...70 °C
Túlfeszültség-kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint, II. osztály az NF C 20-030 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
136,999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V