Schneider Electric Harmony K - K1D012ULH - komplett bütykös kapcsoló, 12A, multifix, 2P, 2 fokozatú átkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K1D012ULH típusú bütykös kapcsoló 12A-es konvencionális szabad levegős termikus áramerősséggel rendelkezik, míg zárt környezetben 10A-es értékkel üzemeltethető. Az előlapra szerelhető, multifixing rögzítési móddal rendelkező eszköz 45x45 mm méretű előlappal és 35 mm hosszúságú fekete fogantyúval van felszerelve. A kapcsolóelem két pozícióba állítható, 30 fokos kapcsolási szöggel, fémes felületű számjelzéssel ellátva, 1-2 fekete jelöléssel. A kezelőgomb pozíciói: jobb 30° és bal 330° állásban, míg kikapcsolt (Off) pozícióval nem rendelkezik.
A Harmony K bütykös kapcsoló IP40-es védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, 690V-os névleges szigetelési feszültséggel bír (3-as szennyezettségi fokozat mellett), és megfelel az IEC 60947-1 szabványnak. Kiváló elektromos jellemzőkkel rendelkezik különböző alkalmazási területeken: AC-3, AC-21, AC-23A és AC-15 kategóriákban különböző teljesítményszinteken használható. A K1D012ULH kapcsoló lassú megszakítású kontaktusokkal és pozitív nyitással rendelkezik, fogó csavarkapcsokkal van ellátva, amelyek rugalmas vezetékekhez (2 x 1,5 mm²) és tömör vezetékekhez (1 x 2,5 mm²) egyaránt használhatók.
A K1D012ULH kiemelkedő mechanikai és elektromos tartóssággal büszkélkedhet: 1.000.000 ciklus AC-15 és AC-21 esetén, valamint 500.000 ciklus AC-23 és AC-3 esetén. Maximális működési sebessége változik az alkalmazási kategóriától függően (2,5 ciklus/perc AC-21, AC-23 és AC-3 esetén, illetve 8,333 ciklus/perc AC-15 esetén). Rövidzárlati árama 10.000 A, míg a rövidzárlati védelem 16A-es gG típusú olvadóbiztosítékkal biztosítható. A Schneider Electric K1D012ULH kapcsoló széleskörű minőségi tanúsítványokkal rendelkezik, mint például CSA és UL minősítésekkel különböző alkalmazásokhoz, és megfelel számos nemzetközi szabványnak (IEC 60947-3, IEC 60947-5-1, CENELEC EN 50013). A kapcsoló -25°C és +55°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, tárolási hőmérsékleti tartománya pedig -40°C és +70°C között van.
Schneider Electric Harmony K - K1D012ULH - komplett bütykös kapcsoló, 12A, multifix, 2P, 2 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K1
Konvencionális szabad levegős termikus áramerősség [Ith]: 12 A
Szerelési mód: Előlapi szerelés
Rögzítési mód: Multifixing
Kapcsolófej típus: 45 x 45 mm előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú, hossza = 35 mm
Forgó fogantyú lakattal zárhatósága: Nincs
Jelölés megjelenítése: Fémes felületű jelöléssel, 1-2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Átkapcsoló
Visszatérítés: Nincs
Kikapcsolt pozíció: Nincs kikapcsolt pozíció
Pólusok leírása: 2P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 30°, Bal: 330°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő adatok
Kapcsolási szög: 30°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Konvencionális zárt termikus áramerősség [Ithe]: 10 A
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: Különböző értékek AC-21, AC-3 és AC-23A kategóriákban, 230V-690V között
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 1.8 A - 5.6 A különböző feszültség és kategória kombinációkban
Rövidzárlati áram: 10000 A
Rövidzárlati védelem: 16 A gG típusú olvadóbiztosíték
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV szigetelő funkcióban, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkezés működése: Lassú megszakítás
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Fogó csavarkapcsok rugalmas vezetékekhez, kapacitás: 2 x 1.5 mm²; Fogó csavarkapcsok tömör vezetékekhez, kapacitás: 1 x 2.5 mm²
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
CAD teljes szélesség: 45 mm
CAD teljes magasság: 45 mm
CAD teljes mélység: 87 mm
Nettó súly: 0.14 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-3 áramkörökhöz, IEC 60947-5-1 vezérlő áramkörökhöz, CENELEC EN 50013
Termékminősítések: Különböző CSA és UL minősítések
Védő kezelés: TC
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...55 °C
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Ütésállóság: 30 gn az IEC 68-2-27 szerint
Vibrációállóság: 5 gn az IEC 68-2-6 szerint (f = 10...150 Hz)
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 536 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
65 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
65 mm