Schneider Electric Harmony K - K150H004UP - komplett bütykös kapcsoló, 150A, 4P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony K sorozatú K150H004UP típusú komplett bütykös kapcsoló egy professzionális, nagyteljesítményű átkapcsoló, amely optimális megoldást kínál a nagy áramú ipari rendszerek kapcsolásához. Ez a 150A névleges áramerősségű készülék kiváló választás olyan ipari alkalmazásokhoz, ahol megbízható, nagy terhelhetőségű kapcsolóelemekre van szükség, legyen szó akár motorindításról, áramkör átkapcsolásról vagy más nagyteljesítményű vezérlési feladatokról.
A K150H004UP egy 4-pólusú átkapcsoló, amely 0-1-2 pozícióval rendelkezik, ahogyan azt a fekete színű fémjelölés is mutatja a készüléken. A kapcsoló 60 fokos kapcsolási szöggel működik, ami precíz és egyértelmű pozícióváltást tesz lehetővé. A készülék front szerelésű, 88x88 mm-es előlappal rendelkezik, és négy csavarral rögzíthető. A fekete fogantyús kezelőszerv nem rendelkezik lakattal lezárható funkcióval. A kapcsoló IP40-es védettséggel bír az IEC 60529 szabvány szerint, ami megfelelő védelmet biztosít a legtöbb ipari környezetben történő alkalmazáshoz.
A K150H004UP műszakilag kifinomult eszköz, 690V szigetelési feszültséggel (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szabvány szerint, és 6 kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik az EN 947-1 és IEC 947-1 szabványok alapján. A kapcsoló 25000A rövidzárlati áramot képes kezelni, 200A-es gG típusú biztosítékkal védve. A készülék lassú bontású kontaktusokkal és pozitív nyitással rendelkezik, ami növeli az üzemeltetés biztonságát. Az elektromos csatlakoztatás csavaros kapcsokkal történik, melyek rugalmas vezetékek esetén 1x50 mm², tömör vezetékek esetén pedig 1x70 mm² keresztmetszetig használhatók, 2.5 Nm meghúzási nyomaték mellett. A kapcsolási képesség a terheléstől függően akár 150000 mA egyenáramig terjed különböző feszültségszinteken és kontaktusszámokon, mind rezisztív, mind induktív terhelések esetén.
A K150H004UP mechanikai élettartama rendkívül hosszú, 300000 kapcsolási ciklus, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít. Méreteit tekintve a kapcsoló 88 mm széles és magas, teljes mélysége pedig 205 mm. A készülék számos tanúsítvánnyal rendelkezik, beleértve a CULus minősítéseket különböző teljesítményszintekre: 7,5 LE 1-fázisú 120V-on, 15 LE 1-fázisú 240V-on, 25 LE 3-fázisú 240V-on és 40 LE 3-fázisú 480V-on. A termék -25°C és +55°C közötti üzemi hőmérsékleten használható, tárolási hőmérséklete pedig -40°C és +70°C között lehet. Túlfeszültség kategóriája Class II az IEC 60536 és NF C 20-030 szabványok szerint.
Schneider Electric Harmony K - K150H004UP - komplett bütykös kapcsoló, 150A, 4P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens megnevezése: K150
Konvencionális szabad levegőn mért hőáram [Ith]: 150 A
Felszerelés helye: Front
Rögzítési mód: 4 furattal
Bütykös kapcsolófej típusa: 88 x 88 mm-es előlappal
Kezelőszerv típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú lakattal lezárási lehetőség: Nincs
Jelölés kivitele: Fém jelölővel, 1-0-2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Átkapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt állás: Van kikapcsolt állás
Pólusok leírása: 4P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 0° - 60°, Bal: 0° - 300°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő információk
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Rövidzárlati áram: 25000 A
Rövidzárlati védelem: 200 A patron biztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkező működése: Lassú bontás
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Csavaros kapcsok rugalmas vezetékekhez, rögzítési képesség: 1 x 50 mm², Csavaros kapcsok tömör vezetékekhez, rögzítési képesség: 1 x 70 mm²
Meghúzási nyomaték: 2.5 N.m
Kapcsolási képesség mA-ben
150000 mA DC 140 V-on 3 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
150000 mA DC 24 V-on 1 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
150000 mA DC 24 V-on 1 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
150000 mA DC 48 V-on 1 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
150000 mA DC 48 V-on 2 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
150000 mA DC 48 V-on 2 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
150000 mA DC 70 V-on 3 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
150000 mA DC 70 V-on 3 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
150000 mA DC 95 V-on 2 érintkező(k) rezisztív terhelés esetén (T = 1 ms)
50000 mA DC 30 V-on 1 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
50000 mA DC 60 V-on 2 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
50000 mA DC 90 V-on 3 érintkező(k) induktív terhelés esetén (T = 50 ms)
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 300000 ciklus
CAD teljes szélesség: 88 mm
CAD teljes magasság: 88 mm
CAD teljes mélység: 205 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: IEC 60947-3
Terméktanúsítványok: CULus 240 V 15 LE 1 fázis, CULus 240 V 25 LE 3 fázis, CULus 480 V 40 LE 3 fázis, CULus 120 V 7.5 LE 1 fázis
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti levegő hőmérséklet: -25...55 °C
Tárolási környezeti levegő hőmérséklet: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: Class II az IEC 60536 szerint, Class II az NF C 20-030 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
96,9999999999999 mm
Hosszúság méret
98 mm
Magasság méret
275 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
750 - 750 V