Schneider Electric Harmony K - K10F003MCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 90°, 3 fokozatú+0 árammérő választókapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony K termékcsalád K10F003MCH típusú bütykös kapcsolója egy professzionális minőségű árammérő választókapcsoló, amely kifejezetten 3 áramkör mérésére szolgál. Ez a komplett kapcsoló 16 mm vagy 22 mm átmérőjű furatba szerelhető, műanyag kivitelben készül, és 0-1-2-3 pozíciókkal rendelkezik, amelyeket fekete jelölésekkel ellátott fémes jelmagyarázat tesz könnyen azonosíthatóvá.
A K10F003MCH bütykös kapcsoló kiemelkedő műszaki paraméterekkel büszkélkedhet. 10A hagyományos szabad levegős termikus áramértékkel rendelkezik, és 90 fokos kapcsolási szöggel működik. A kapcsolót elölről kell felszerelni, és 30 x 30 mm-es előlappal van ellátva. A kapcsoló fekete fogantyúval működtethető, és négy pozícióba állítható: 0°, 90°, 180° és 270° irányban. A biztonságos működést az IP20 védettségű érintkezőblokk és az IEC 60529 szabványnak megfelelő IP65 védettségű működtető fej garantálja.
Villamos jellemzőit tekintve a K10F003MCH kapcsoló 440 V névleges szigetelési feszültséggel rendelkezik, amely megfelel az IEC 60947-1 szabványnak (3-as szennyezettségi fokozat mellett). A névleges üzemi teljesítmény AC-23A kategóriában 1800 W 220/240 V 3 fázis esetén, illetve 750 W 220/240 V 1 fázis esetén. Névleges teljesítménye lóerőben kifejezve 1 LE 220/240 V AC 3 fázis esetén, és 0,75 LE 220/240 V AC 1 fázis mellett. A kapcsoló AC és DC névleges üzemi árammal egyaránt rendelkezik: AC-1 és AC-21A kategóriában 10 A 400 V feszültség mellett, AC-15 kategóriában pedig 3 A 240 V feszültségen. A DC áramköröknél 24 V esetén 10 A, 110 V esetén 0,7 A, míg 220 V esetén 0,3 A ellenállás terhelésnél.
A K10F003MCH kapcsoló rendkívül hosszú élettartammal rendelkezik: elektromos tartóssága 100 millió kapcsolási ciklus, mechanikai tartóssága pedig 1 millió ciklus. Rövidzárlat elleni védelemként 10 A-es, gG típusú olvadóbiztosíték szükséges. A kapcsoló 4 kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően, és lassú bontású érintkező működéssel jellemzett. Az elektromos csatlakozást csavaros kapcsok biztosítják, befogási képesség: 2 x 1,5 mm².
Schneider Electric Harmony K - K10F003MCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 90°, 3 fokozatú+0 árammérő választókapcsoló műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens megnevezése: K10
Konvencionális szabad levegős termikus áram [Ith]: 10 A
Felszerelés módja: Előlapi rögzítés
Rögzítési mód: Ø 16 vagy 22 mm furat
Fizikai jellemzők
Bütykös kapcsolófej típusa: 30 x 30 mm előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú lakattal lezárása: Nélkül
Felirat megjelenítése: Fémes jelmagyarázattal, 0 - 1 - 2 - 3 fekete jelöléssel
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 0° - 90° - 180° - 270°
Funkció
Bütykös kapcsoló funkciója: Árammérő kapcsoló
Visszatérés: Nélkül
Mérés típusa: 3 áramkörhöz
Kikapcsolt pozíció: Kikapcsolt pozícióval
Védettség
IP védettségi fokozat: Érintkezőblokk: IP20, Működtető fej: IP65 az IEC 60529 szerint
Villamos jellemzők
Kapcsolási szög: 90°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 440 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 1800 W AC-23A, 220/240 V 3 fázis, 370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázis, 750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázis
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 10 A 400 V AC-1 esetén, 10 A 400 V AC-21A esetén, 3 A 240 V AC-15 esetén, 6 A AC-15 esetén
Névleges üzemi áram DC [Ie]: 10 A 24 V ellenállás terhelésnél, 0,3 A 220 V ellenállás terhelésnél, 0,7 A 110 V ellenállás terhelésnél
Tartósság és védelem
Elektromos tartósság: 100000000 ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működés: Lassú bontás
Elektromos csatlakozás: Csavaros kapcsok, befogási képesség: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai tartósság: 1000000 ciklus
Méretek
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 30 mm
CAD teljes mélység: 100 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, EN/IEC 60947-5-1
Terméktanúsítványok: CULus
Védőkezelés: TC
Környezeti működési hőmérséklet: -20...55 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -40...70 °C
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az IEC 60536 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
40,9999999999999 mm
Hosszúság méret
105 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V