Schneider Electric Harmony K - K10A001ACH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 60°, be - ki kapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K10A001ACH modell egy 1 pólusú (1P) kivitel, amely egyszerű be-ki (0-1) kapcsolási funkcióval rendelkezik 60 fokos kapcsolási szöggel. A készülék előlapjára szerelendő, rugalmas szerelési lehetőséget biztosítva 16 mm vagy 22 mm átmérőjű furaton keresztül. Az előlapi rész elegáns, 30 x 30 mm méretű fémlegendás kivitelben készült, rajta a 0-1 fekete jelöléssel, míg a kezelőszerv egy fekete műanyag kar, amely ergonomikus fogást és könnyű kezelhetőséget biztosít.
Villamos szempontból a K10A001ACH kapcsoló 10 A konvencionális szabad levegőn mért hőáramra van méretezve. Különböző üzemi feltételek mellett is kiválóan teljesít, 10 A névleges üzemi áramot biztosítva 400 V AC-1 és AC-21A kategóriában. Indukciós terheléseknél (AC-15) 240 V-on 3 A, 120 V-on pedig 6 A névleges áramot kezel. Egyenáramú ellenállás jellegű terheléseknél 24 V-on 10 A, 110 V-on 0,7 A, míg 220 V-on 0,3 A teljesítményre képes. Szigetelési feszültsége 440 V (3-as szennyezettségi fokozat mellett), amely megfelel az IEC 60947-1 szabványnak, míg névleges lökőfeszültség-állósága 4 kV.
A termék névleges üzemi teljesítménye AC-23A alkalmazási kategóriában 110/120 V egyfázisú hálózaton 370 W, 220/240 V egyfázisú hálózaton pedig 750 W. Lóerőben kifejezve ez 110/120 V AC esetén 0,33 hp, 220/240 V AC esetén pedig 0,75 hp teljesítménynek felel meg. A rövidzárlat elleni védelmet 10 A-es, gG típusú olvadóbiztosítóval kell biztosítani.
A K10A001ACH kapcsoló kiemelkedő megbízhatóságot kínál, amit a 100 millió ciklus elektromos élettartam és az 1 millió ciklus mechanikai élettartam is bizonyít. A kapcsoló működése lassú bontás jellegű, az elektromos csatlakoztatás pedig csavaros kapcsokkal történik, amelyek befogadóképessége 2 x 1,5 mm². Az IP védelmi besorolás a kapcsoló testnél IP20, míg a kezelőfejnél IP65 az IEC 60529 szerint, ami kiváló védettséget biztosít por és nedvesség ellen a látható részeknél.
A kapcsoló működési hőmérséklet-tartománya -20°C és +55°C között van, tárolási hőmérséklete pedig -40°C és +70°C között. Megfelel a vonatkozó CENELEC EN 50013, IEC 60947-3, IEC 60947-5-1 szabványoknak, és rendelkezik CULus tanúsítvánnyal. Védelmi osztálya II, az IEC 60536 szabvány szerint. A K10A001ACH bütykös kapcsoló kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége és magassága egyaránt 30 mm, mélysége pedig 76 mm, ami lehetővé teszi a helytakarékos beépítést még szűk helyeken is.
Schneider Electric Harmony K - K10A001ACH műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K10
Konvencionális szabad levegőn mért hőáram [Ith]: 10 A
Termék rögzítése: Előlapi szerelés
Rögzítési mód: Ø 16 vagy 22 mm furat
Bütykös kapcsoló fej típusa: 30 x 30 mm előlappal
Kezelőszerv típusa: Fekete kar
Feliratozás: Fémlegendás, 0-1 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Kapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt helyzet: Kikapcsolt helyzettel
Pólusok leírása: 1P
Kapcsolási helyzetek: Jobb: 0° - 60°
IP védettségi fokozat: Érintkezőblokk: IP20
Kezelőfej: IP65 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő információk
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 440 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázis
750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázis
Névleges teljesítmény LE-ben: 0,33 LE 110/120 V AC-nál, 1 fázis
0,75 LE 220/240 V AC-nál, 1 fázis
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 10 A 400 V AC-1
10 A 400 V AC-21A
3 A 240 V AC-15
6 A 120 V AC-15
Névleges üzemi áram DC [Ie]: 10 A 24 V ellenállás jellegű terhelésnél
0,3 A 220 V ellenállás jellegű terhelésnél
0,7 A 110 V ellenállás jellegű terhelésnél
Elektromos élettartam: 100.000.000 ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A-es, gG típusú olvadóbiztosító
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működés: Lassú bontás
Elektromos csatlakoztatás: Rögzített csavaros kapcsok, befogadóképesség: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai élettartam: 1.000.000 ciklus
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 30 mm
CAD teljes mélység: 76 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: CENELEC EN 50013
IEC 60947-3
IEC 60947-5-1
Termék tanúsítványok: CULus
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az IEC 60536 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
40,9999999999999 mm
Hosszúság méret
105 mm