Schneider Electric Harmony Electromechanical Relays - RSL1PRFU - RSL sorkapocs relé foglalattal, 1CO, 6A, 110VAC/DC, rugós
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A relé 6A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely biztosítja a megfelelő teljesítményt különböző ipari alkalmazásokban. Kapcsolási konfigurációja 1 váltóérintkező (1CO - egy záró és egy nyitó kontaktus), ami rendkívüli rugalmasságot biztosít vezérlési feladatok során. A beépített állapotjelző LED azonnal mutatja a relé működési állapotát, így könnyen nyomon követhető a vezérlőáramkör megfelelő működése. A termék vezérlőfeszültsége 110V AC/DC, ami univerzális használatot tesz lehetővé különböző rendszerekben. A rugós csatlakozók gyors, szerszám nélküli bekötést biztosítanak, jelentősen csökkentve a telepítési időt.
A terméket kiváló műszaki paraméterek jellemzik: 6 kV lökőfeszültség-állóság az IEC szabvány szerint, 250V szigetelési feszültség az IEC, illetve 277V a cUL előírásainak megfelelően. Az átlagos tekercs-fogyasztás mindössze 0,17W (DC), ami energiahatékony működést biztosít. A minimális kapcsolási teljesítmény 120 mW, a maximális pedig 1500 VA/150 W, ami széles alkalmazási spektrumot tesz lehetővé. Működési ideje gyors: 12 ms bekapcsolás és 5 ms alaphelyzetbe állás, míg újraindítási ideje 20 ms. A készülék elektromos élettartama 60.000 ciklus rezisztív terhelés mellett (6A, 250V, AC-1), mechanikai élettartama pedig lenyűgöző 10 millió ciklus.
Az RSL1PRFU különösen kis méretével tűnik ki: szélessége mindössze 6,2 mm, magassága 78,6 mm, mélysége pedig 101 mm. A kompakt méretek ellenére a termék megbízhatóságából nem enged, B10d értéke 60.000, és akár 72.000 ciklus/óra terhelés nélküli, illetve 360 ciklus/óra terhelés alatti működési sebességre képes. A kapcsolófelületek ezüst ötvözetből (AgSnO2) készülnek, ami hosszú élettartamot és kiváló vezetőképességet biztosít. A termék IP40 védettségi szinttel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és széles, -40...+70 °C közötti működési hőmérséklet-tartományban használható.
Schneider Electric Harmony Electromechanical Relays - RSL1PRFU - RSL sorkapocs relé foglalattal, 1CO, 6A, 110VAC/DC, rugós műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony Electromechanical Relays
Sorozat neve: RSL sorozat
Termék vagy alkatrész típusa: Előre összeszerelt bedugható relé foglalattal
Relé típusa: Slim interfész relé
Érintkezés működése: Standard
Érintkezők típusa és összetétele: 1 C/O (váltóérintkező)
Állapotjelző LED: Van
Vezérlőáramkör feszültsége: 110 V AC/DC
Hagyományos zárt termikus áram: 6 A -40...55 °C-on
Kiegészítő információk
Rögzítési mód: Műanyag nyomórugó
Átlagos ellenállás: 20500 Ohm hálózat: DC 23 °C +/- 10 %
Névleges impulzus feszültségállás: 6 kV az IEC szerint
Névleges üzemi áram: 6 A 1 C/O (AC-1/DC-1) az IEC/UL szerint
Minimális kapcsolási áram: 100 mA
Minimális kapcsolási feszültség: 12 V
Névleges szigetelési feszültség: 250 V az IEC szerint, 277 V a cUL szerint
Minimális kapcsolási kapacitás: 120 mW
Maximális kapcsolási feszültség: 277 V
Elengedési feszültség küszöbérték: >= 0,05 Uc
Terhelőáram: 6 A 250 V AC 0,5 mm szerelési távolság
Elektromos élettartam: 60000 ciklus rezisztív terhelésnél, 6 A 250 V, AC-1
Maximális kapcsolási kapacitás: 1500 VA, 150 W
Működési idő: 5 ms alaphelyzet, 12 ms
Csatlakozók leírása ISO n°1: (11-12-14)OC, (A1-A2)CO
Átlagos tekercsfogyasztás: 0,17 W, DC
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Biztonsági és üzemeltetési adatok
B10d: 60000
Működési sebesség: <= 72000 ciklus/óra terhelés nélkül, <= 360 ciklus/óra terhelés alatt
Vezérlés típusa: Reteszelhető tesztgomb nélkül
Kompatibilitási kód: RSL
Reset idő: 20 ms
Érintkező kivezetés elrendezése: Külön
Csatlakozások - sorkapcsok: Rugós sorkapcsok, 1 x 0,2...1 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) flexibilis kábelvéggel, Rugós sorkapcsok, 1 x 0,2...1 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) tömör kábelvég nélkül
Szorítóerő: 10...40 N
Védelmi kategória: RT III
Szerelési tartó: 35 mm szimmetrikus DIN sín
Üzemi helyzet: Bármilyen pozíció
Tesztelési szintek: A szintű csoportos szerelés
Eszköz bemutatása: Teljes termék
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (AgSnO2)
Csatlakozó alakja: Lapos (PCB típusú)
Szélesség: 6,2 mm
Magasság: 78,6 mm
Mélység: 101 mm
Környezeti adatok
Bemeneti feszültség: 110 V AC/DC (bemeneti feszültség határértéke: 88...126,5 V)
Dielektromos szilárdság: 1000 V AC érintkezők között, 4000 V AC tekercs és érintkező között
IP védelmi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti működési hőmérséklet: -40...70 °C
Szabványok: IEC 61810-1, UL 508, CSA C22.2 No 14
Terméktanúsítványok: CSA, GOST, UL
Jelölés: CE
Környezeti tárolási hőmérséklet: -40...85 °C
Rezgésállóság: 10 gn, amplitúdó = +/- 1 mm (f = 10...150 Hz) 10 ciklus nem működő állapotban az IEC 60068-2-6 szerint, 5 gn, amplitúdó = +/- 1 mm (f = 10...150 Hz) 10 ciklus működés közben az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
96,9999999999999 mm
Magasság méret
6,999999999999989 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP40
Záróérintkezők száma
0
Nyitóérintkezők száma
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
101 mm
Névleges áram
6 A