Schneider Electric Harmony Electromechanical Relays - RSB1A120F7 - RSB interfész relé, 1CO, 12A, 120VAC
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Zelio RSB interfész relé, 1CO, 12A, 120VAC RSB1A120F7 Schneider
Ez a Zelio RSB interfészes dugaszolható relé 120V AC vezérlőtekercsfeszültséggel és 1 egypólusú, 12A névleges teljesítményű, egypólusú, kétszeres átkapcsoló érintkezővel rendelkezik. Segít a szekrények méretének csökkentésében és növeli a gép megbízhatóságát: szinte bárhová felszerelhető. A dugaszolható típus lehetővé teszi az egyszerű telepítést és karbantartást. A termék IP40-es védettségű, és átlátszó fedéllel rendelkezik, amely lehetővé teszi a kezelő számára az érintkezők állapotának vizuális ellenőrzését.
Termék adatok
Névleges áram
12 A
Nyitóérintkezők száma
0
Záróérintkezők száma
0
Védettség
IP40
Szélesség méret
25 mm
Hosszúság méret
311 mm
Magasság méret
21 mm