Schneider Electric Harmony Electromechanical Relays - RSB1A120BDPV - RSB interfész relé foglalattal, védődiódával, 1CO, 12A, 24VDC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék 24 V DC vezérlőfeszültséggel működik (19,2...26,4 V DC működési tartománnyal), és 1 C/O (váltó) érintkezővel rendelkezik, amely egyszerre kínál normál nyitott (NO) és normál zárt (NC) kapcsolási lehetőséget. Az érintkezők terhelhetősége figyelemre méltó: a NO érintkező akár 12 A, míg az NC érintkező 6 A terhelhetőséggel rendelkezik (AC-1/DC-1 kategóriában). A maximális kapcsolási kapacitás AC esetén 3000 VA, míg DC esetén 336 W, ami széles körű felhasználást tesz lehetővé különböző áramköri alkalmazásokban. A működési sebesség is kiemelkedő, mindössze 20 ms a be- és kikapcsolási idő egyaránt, ami a gyors vezérlési folyamatokban előnyös.
Az RSB1A120BDPV különleges jellemzője a beépített LED állapotjelző, amely a relé állapotáról ad vizuális visszajelzést, megkönnyítve ezzel a diagnosztikát és a hibakeresést. A relé nem rendelkezik zárolható tesztgombbal, egyszerű kezelést biztosítva. Az érintkezők anyaga ezüst ötvözet (AgNi), amely optimális kompromisszumot kínál az elektromos vezetőképesség és a mechanikai tartósság között. Figyelemre méltó a termék mechanikai élettartama, amely eléri a 30 millió kapcsolási ciklust, míg elektromos terhelés alatt (12 A, 250 V, AC-1 NO) is 100.000 ciklus élettartamot garantál. A B10d biztonsági megbízhatósági adat 100.000, ami a termék magas minőségét jelzi. A maximális kapcsolási frekvencia terhelés alatt 600 ciklus/óra, terhelés nélkül pedig akár 18.000 ciklus/óra lehet, így intenzív vezérlési feladatokra is alkalmas.
A relé csatlakozási lehetőségei is sokoldalúak: 1 x 0,25...1 x 2,5 mm² (AWG 22...AWG 14) flexibilis, érvéghüvellyel ellátott vezetékeket, 2 x 0,25...2 x 1 mm² (AWG 22...AWG 17) flexibilis, érvéghüvellyel ellátott vezetékeket, valamint 1 x 0,5...1 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) és 2 x 0,5...2 x 1,5 mm² (AWG 20...AWG 16) tömör vezetékeket is fogadhat. A csatlakozók meghúzási nyomatéka 0,8 Nm. A készülék IP20 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és széles működési hőmérséklet-tartományt kínál: -40...85°C (DC kivitelben). A termék megfelel számos nemzetközi szabványnak, többek között az IEC 61810-1, CSA C22.2 No 14, UL 508 és IEC 61984 előírásainak, valamint CE, UL, CSA és EAC tanúsítványokkal rendelkezik, ami globális felhasználhatóságát bizonyítja.
Schneider Electric Harmony Electromechanical Relays - RSB1A120BDPV - RSB interfész relé foglalattal, védődiódával, 1CO, 12A, 24VDC műszaki adatok
Termékjellemzők
Termékcsalád: Harmony Electromechanical Relays
Sorozat: RSB széria
Terméktípus: Előszerelt dugaszolható relé foglalattal
Relé típus: Interfész relé
Érintkező típus és összetétel: 1 C/O (váltóérintkező)
Érintkező működés: Standard
Állapotjelző LED: Van
Vezérlő áramköri feszültség: 24 V DC
Vezérlés típusa: Zárolható tesztgomb nélkül
Zárt termikus áram: 12 A -40...40 °C tartományban
Elektromos jellemzők
Átlagos ellenállás: 1440 Ohm hálózat: DC 20 °C-on +/- 10%
Névleges üzemi feszültség: 19,2...26,4 V DC
Névleges impulzus ellenálló feszültség: 3,6 kV az IEC 61000-4-5 szerint
Névleges üzemi áram: 12 A (AC-1/DC-1) NO az IEC szerint
Névleges üzemi áram: 6 A (AC-1/DC-1) NC az IEC szerint
Névleges szigetelési feszültség: 400 V az IEC 60947 szerint
Maximális kapcsolási feszültség: 300 V DC az IEC szerint
Elengedési feszültség küszöbérték: >= 0,1 Uc DC
Terhelő áram: 12 A 250 V AC-nál, 12 A 28 V DC-nél
Minimális kapcsolási áram: 10 mA
Maximális kapcsolási kapacitás: 3000 VA AC, 336 W DC
Minimális kapcsolási feszültség: 12 V
Minimális kapcsolási kapacitás: 120 mW 10 mA, 12 V esetén
Működési jellemzők
Működési idő: 20 ms működésbe lépés, 20 ms visszaállás
Mechanikai élettartam: 30.000.000 ciklus
Elektromos élettartam: 100.000 ciklus, 12 A 250 V, AC-1 NO esetén
Elektromos élettartam: 100.000 ciklus, 6 A 250 V, AC-1 NC esetén
Biztonsági megbízhatósági adat: B10d = 100.000
Működési frekvencia: <= 600 ciklus/óra terhelés alatt, <= 18.000 ciklus/óra terhelés nélkül
Átlagos tekercselfogyasztás: 0,45 W DC
Csatlakoztatás és telepítés
Érintkező csatlakozó elrendezés: Elkülönített
Csatlakozás - kapcsok: Különböző vezetékméretekhez, rugalmas és tömör kábelekhez
Meghúzási nyomaték: 0,8 N.m
Védettségi kategória: RT I
Működési pozíció: Bármilyen pozíció
Tesztszintek: A szint csoportos felszereléshez
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (AgNi)
Csap alakja: Lapos (PCB típusú)
Környezeti paraméterek
Dielektromos szilárdság: 1000 V AC érintkezők között, 5000 V AC tekercs és érintkező között
Rezgésállóság: +/- 1 mm (f= 10...55 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...85 °C (DC)
Megfelelőségi szabványok: IEC 61810-1, CSA C22.2 No 14, UL 508, IEC 61984
Termék tanúsítványok: CE, UL, CSA, EAC
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Ütésállóság: 10 gn (időtartam = 11 ms) nem működő állapotban az IEC 60068-2-27 szerint
Ütésállóság: 5 gn (időtartam = 11 ms) működés közben az IEC 60068-2-27 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
65 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
16 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Záróérintkezők száma
0
Nyitóérintkezők száma
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
15 mm
Névleges áram
12 A