Schneider Electric Harmony Control Relays - RM35LM33MW - folyadékszint - figyelő relé, rezisztív érzékelőhöz, 2CO, 5A, 24…240VAC/DC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony Control Relays termékcsaládjából származó RM35LM33MW folyadékszint-figyelő relé ideális megoldást kínál ipari és kereskedelmi alkalmazásokban a különböző folyadékszintek folyamatos felügyeletére. Ez a sokoldalú készülék rezisztív szondákkal dolgozik, így megbízhatóan érzékeli a folyadékszinteket a 250 Ohm és 1 MOhm közötti széles ellenállásmérési tartományban.
A RM35LM33MW kiemelkedő rugalmasságot biztosít a telepítés és a működés szempontjából. A készülék 24-240V AC/DC közötti univerzális tápfeszültséggel működik, ami széleskörű kompatibilitást tesz lehetővé különböző rendszerekkel. A relé két váltóérintkezővel (2CO) rendelkezik, egyenként 5A kapcsolási áramerősséggel, ami elegendő a legtöbb ipari alkalmazáshoz. A kapcsolási kapacitás 1250 VA, és a készülék egyaránt megfelel az AC-12, AC-13, AC-14, AC-15, DC-12 és DC-13 felhasználási kategóriáknak az IEC 60947-5-1 szabvány szerint.
Az RM35LM33MW három különböző érzékenységi tartománnyal rendelkezik: alacsony érzékenységű (LS) tartomány 0,25-5 kOhm között, standard érzékenységű (St) tartomány 5-100 kOhm között, és nagy érzékenységű (HS) tartomány 50-1000 kOhm között. Ez lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy az alkalmazás igényeinek megfelelően pontosan beállítsa az érzékenységet. A relén található egy érzékenységbeállító, amely 5-100% között állítható, tovább növelve a rugalmasságot. A szondákhoz biztosított maximális tápáram 1 mA, ami minimális elektródkorrózióval jár együtt.
A kompakt kialakítású relé mindössze 35 mm széles, és könnyedén felszerelhető 35 mm-es DIN-sínre. A készülékház önkioltó műanyagból készült, biztosítva a megfelelő tűzállóságot. A csatlakozások csavaros kapcsokkal történnek, amelyek különböző kábelméretekhez alkalmazkodnak. A készülék védettsége IP20 a csatlakozóknál és IP30 a háznál, megfelelve az IEC 60529 szabványnak. Működési hőmérséklet-tartománya -20°C és +50°C között van, relatív páratartalom 95% 55°C-on az IEC 60068-2-30 szabványnak megfelelően.
Schneider Electric Harmony Control Relays - RM35LM33MW műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony Control Relays
Relé típusa: Folyadékszint-figyelő relé
Relé neve: RM35L
Figyelt paraméterek: Folyadékszint érzékelés rezisztív szondákkal
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 24...240V AC/DC 50/60 Hz, nem önmeghajtó
Tápfeszültség határértékek: 20,4...264V AC/DC
Üzemi feszültség tűrés: -15% +10% Un
Teljesítményfelvétel: 5 VA AC / 1,5 W DC
Mérési tartomány: 250 Ohm...1 MOhm
Érzékenység beállítás: 5...100%
Kimeneti jellemzők
Érintkezők típusa és összetétele: 2 váltóérintkező (2CO)
Névleges kimeneti áram: 5 A
Kapcsolási kapacitás: 1250 VA
Minimális kapcsolási áram: 10 mA 5V DC-nél
Maximális kapcsolási áram: 5 A AC/DC
Maximális kapcsolási feszültség: 250 V AC/DC
Időzítési jellemzők
Késleltetési idő: Állítható 0,1...5 s, +/- 10% hiba esetén
Bekapcsolási késleltetés: 0,6 s
Reset idő: 1750 ms
Pontossági jellemzők
Mérési pontosság: +/- 10% a teljes skálaérték, +/- 20% a HS tartományban
Ismétlési pontosság: +/- 2% az időkésleltetésnél
Mérési hiba: 0,5%/°C hőmérsékletváltozás esetén
Mechanikai jellemzők
Szélesség: 35 mm
Szerelési mód: 35 mm szimmetrikus DIN sínre szerelhető az IEC 60715 szerint
Ház anyaga: Önkioltó műanyag
IP védettségi fokozat: IP20 (csatlakozók), IP30 (ház)
Környezeti jellemzők
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...50 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Relatív páratartalom: 95% 55°C-on az IEC 60068-2-30 szerint
Jelzések
Helyi jelzések: LED (sárga) relé BE, LED (zöld) tápellátás BE, LED (sárga) időzítő BE
Tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CSA, GL, UL, C-Tick, GOST
Termék adatok
Szélesség méret
78 mm
Hosszúság méret
95 mm
Magasság méret
44 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Záróérintkezők száma
0
Nyitóérintkezők száma
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
72 mm