Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-50CS típusú globe szelep egy professzionális minőségű kétjáratú karimás szelep, mely ideális megoldást kínál számos ipari folyamatszabályozási alkalmazáshoz. Ez az 50 mm méretű szelep kifejezetten olyan rendszerekhez lett tervezve, ahol precíz áramlásszabályozásra van szükség, különösen gőz, víz és különböző glikol koncentrációk (25%, 30%, 50%) esetén.
A VGS211F-50CS szelep kimagasló anyagminőséggel rendelkezik. A szelepház szürke öntvényből (GG-25) készült, míg a belső alkatrészek - beleértve a szeleptányért, a szelepszárat és az ülékeket - rozsdamentes acél AISI 303 anyagból vannak. A tömítések PTFE (politetrafluoretilén) anyagból készültek, ami kiváló hőállóságot és vegyi ellenállóképességet biztosít. A szelepülék fém-a-fémen tömítésű, ami minimális szivárgást eredményez (az A portnál kevesebb mint 0,02% a kvs értékhez viszonyítva). A szelep működési hőmérséklettartománya -10°C és 200°C között van, ami lefedi a legtöbb ipari alkalmazás igényeit. A szelep lökedhossza 25 mm, ami pontos pozicionálást tesz lehetővé.
Általános tulajdonságok
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szeleptípus: Globe
Szelepsorozat: VGS211F
Modell: VGS211F-50CS 35M SD00
Közeg kompatibilitás: Gőz, Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Műszaki paraméterek
Szelep konfiguráció: 2-utas
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN50 (ISO 7005-2)
Testméret: 50 mm (2 in)
Csőméret: 50 mm
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási tényező: 46.25 cv, 40 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...200 °C
Nyomásfolyadék max delta P normál élettartam: 599.8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10...200 °C
Szabályozószelep szabályozhatósági tartomány: Nagyobb mint 35:1
Löket hossza: 25 mm
Ülék szivárgás: A port: Kevesebb mint 0.02% a kvs értékhez képest
Szár áramlás akció: Szár felfelé zárt
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szár tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémen
Tömítőanyag: PTFE (politetrafluoretilén)
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
299 mm
Hosszúság méret
163,999999999999 mm
Magasság méret
233 mm