Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-32CS modellje egy kiváló minőségű, 32 mm-es, kétjáratú karimás szabályzó szelep, amely széles körben alkalmazható különböző folyadékok és gőz szabályozására ipari és épületgépészeti rendszerekben. Ez a precízen megtervezett szelep különösen alkalmas hőmérsékletszabályozó rendszerekhez, ahol pontos áramlásszabályozásra van szükség a megfelelő teljesítmény eléréséhez.
A VGS211F-32CS modell számos figyelemre méltó műszaki paraméterrel rendelkezik: 16 kvs áramlási együttható (ami 18.5 cv értéknek felel meg), PN16 nyomásosztály, és -10°C-tól +200°C-ig terjedő működési hőmérséklet-tartomány. A szelep áramlási karakterisztikája egyenlő százalékos, ami különösen előnyös a precíz szabályozáshoz. A vezérlőszelep állíthatósági tartománya nagyobb mint 35:1, és 25 mm-es lökettel rendelkezik. A szivárgási arány rendkívül alacsony, kevesebb mint 0,02% a kvs értékhez viszonyítva, ami kiváló tömítést biztosít. A szelepszár mozgása lineáris, és a szelepszár zárt pozícióban felfelé áll, ami "stem up closed" konfigurációnak felel meg.
Schneider Electric Globe Valves and Actuators - VGS211F-32CS műszaki adatok
Általános jellemzők
Termék típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe (Univerzális)
Terméksorozat: VGS211F
Modell: VGS211F-32CS 16M SD00
Kompatibilitás és kialakítás
Közeg kompatibilitás: Gőz, Víz, 25% Glikol, 30% Glikol, 50% Glikol
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Csatlakozás típusa: Karimás
Csatlakozás mérete: DN32 (ISO 7005-2)
Testméret: 32 mm (1-1/4 col)
Csőméret: 32 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 18.5 cv / 16 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...200 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartamnál: 599.8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10...200 °C
Szelep állíthatósági tartomány: Nagyobb mint 35:1
Löket hossza: 25 mm
Szivárgási arány: A nyílás: Kevesebb mint 0.02% a kvs értékből
Működés és anyagok
Szelepszár működése: Felfelé zár (Stem up closed)
Szelepszár mozgás: Lineáris
Belső alkatrészek anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A nyílás: rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A nyílás: fém a fémhez
Tömítőanyag: PTFE (politetrafluoretilén)
Célpiac
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
270 mm