Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-15CS08 típusú gömbszelep egy rendkívül megbízható, precíziós szabályozást biztosító komponens, amely kifejezetten ipari alkalmazásokra és épületgépészeti rendszerekhez lett kifejlesztve. Ez a 15 mm-es, kétjáratú, karimás csatlakozású szelep számos közeg szabályozására alkalmas, beleértve a gőzt, vizet, valamint 25%, 30% és 50%-os glikol oldatokat, így rendkívül sokoldalúan használható különböző fűtési, hűtési és technológiai folyamatokban.
A VGS211F-15CS08 szelep konstrukciója és anyagválasztása is a tartósságot és a megbízhatóságot helyezi előtérbe. A szelep háza szürke öntöttvasból (GG-25) készül, míg a szabályozó elem, a szelepszár és a szelepülék rozsdamentes acélból (AISI 303) van kialakítva. A tömítések PTFE (politetrafluoretilén) anyagból készülnek, ami kiváló kémiai ellenállóságot és hosszú élettartamot biztosít. A szelepcsúcs-szelepülék kapcsolat fém-fém illesztésű, ami minimális szivárgást eredményez - a szivárgás értéke kevesebb, mint a kvs érték 0,02%-a. A szelep vezérlési iránya "stem up closed", vagyis a szelepszár felfelé mozgatása zárja a szelepet, a szelepszár mozgása pedig lineáris jellegű, 16,5 mm-es lökettel. A szelepet "normally closed" működésre tervezték, ami azt jelenti, hogy alapállapotban (vezérlés nélkül) zárt pozícióban van, ami biztonsági szempontból előnyös tulajdonság.
Általános jellemzők
Termék vagy komponens típus: Szelep
Szelep típusa: Gömbszelep
Szelep terméksorozat: VGS211F
Szelep modell: VGS211F-15CS 4M SD00
Közeg kompatibilitás
Gőz
Víz
Glikol 25%
Glikol 30%
Glikol 50%
Szelep konfiguráció
Szelep konfigurációja: 2-járatú
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN15 (ISO 7005-2)
Test méret: 15 mm (1/2 in)
Cső méret: 15 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenszázalékos
Áramlási együttható: 4,62 cv / 4 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10…200 °C
Folyadék max nyomáskülönbsége normál élettartamnál: 599,8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10…200 °C
Szabályozószelep szabályozási tartománya: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 16,5 mm
Ülék szivárgás: A port esetén: Kevesebb mint 0,02% a kvs értéknek
Szár áramlási működése: Szár felemelkedve zárt
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Belső alkatrészek anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Célpiac
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
130 mm
Magasság méret
200 mm