Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-15CS07 kétjáratú karimás szabályzó szelep egy professzionális minőségű, 15mm-es méretű Globe típusú szelep, amely kifejezetten különböző folyadékok és gőzök precíz szabályozására lett kifejlesztve. Ez a modell a VGS211F terméksorozat tagja, amely megbízhatóságáról és pontosságáról ismert az ipari és épületgépészeti alkalmazások területén.
Műszaki paraméterei lenyűgözőek: 2,5 kvs áramlási együtthatóval (ami 2,89 cv-nek felel meg) és egyenszázalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami rendkívül pontos szabályozást tesz lehetővé. A szelep PN16 nyomásosztályba tartozik, és -10°C-tól +200°C-ig terjedő üzemi hőmérséklet-tartományban használható. A maximális nyomáskülönbség normál élettartam mellett 599,8 kPa. A szabályozószelep állíthatósági tartománya (rangeability) nagyobb mint 50:1, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít különböző üzemi feltételek között. A 16,5 mm-es löket és a lineáris szármozdulat tovább növeli a szabályozási pontosságot. Az A porton a szivárgás kevesebb mint a kvs érték 0,02%-a, ami kiváló tömítettséget jelent. Fontos jellemzője, hogy a szelepszár felfelé zárt pozíciójú, ami bizonyos alkalmazásokban előnyös lehet.
Általános jellemzők
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe
Szelep terméksorozat: VGS211F
Szelep modell: VGS211F-15CS07
Kompatibilitás és konfiguráció
Közeg kompatibilitás: Gőz, Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás méret: DN15 (ISO 7005-2)
Test méret: 15 mm (1/2 in)
Cső méret: 15 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenszázalékos
Áramlási együttható: 2,89 cv / 2,5 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...200 °C
Folyadék max. nyomáskülönbség normál élettartamnál: 599,8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10...200 °C
Szabályozószelep állíthatóság: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 16,5 mm
Ülék szivárgás: A port: Kevesebb mint a kvs 0,02%-a
Szelepszár áramlási működése: Szár felfelé zárt
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Csomagolóanyag: PTFE (politetrafluoretilén)
Forgalmazási információ
Célzott régió: Európa, Ázsia-Csendes-óceán, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
109 mm
Magasság méret
130 mm