Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-15CS05 modell egy professzionális minőségű, kétjáratú karimás szabályzó szelep, amely kifejezetten gőz, víz és különböző koncentrációjú glikol közegek szabályozására lett kifejlesztve. Ez a 15 mm-es (1/2 colos) Globe Valve típusú szelep egyenletes százalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami különösen előnyös a finomabb szabályozást igénylő alkalmazásoknál.
A VGS211F-15CS05 szelep 1.5 kvs (1.73 cv) áramlási együtthatóval rendelkezik, ami optimális áramlást biztosít a megfelelő alkalmazási területeken. A szelep szára felemelkedéssel zár (stem up closed) kialakítású, lineáris mozgással, és 16,5 mm-es lökettel rendelkezik. A szelep nagy rangeability értéke (több mint 50:1) kiemelkedő szabályozhatóságot biztosít a teljes működési tartományban. Az A portnál a szivárgás mértéke kevesebb mint a kvs érték 0,02%-a, ami kiváló tömítettséget jelent a professzionális felhasználás során.
Általános adatok
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe
Szelepsorozat: VGS211F
Modell: VGS211F-15CS05
Közeg kompatibilitás
Gőz
Víz
Glikol 25%
Glikol 30%
Glikol 50%
Műszaki jellemzők
Szelepkonfiguráció: 2-utas
Csatlakozás típusa: Karimás
Csatlakozás mérete: DN15 (ISO 7005-2)
Szeleptest mérete: 15 mm (1/2 in)
Csőméret: 15 mm
Áramlási karakterisztika: Egyenletes százalékos
Áramlási együttható: 1.73 cv, 1.5 kvs
Nyomásosztály: PN16
Működési folyadékhőmérséklet: -10…200 °C
Maximális nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599.8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10…200 °C
Szabályozószelep átfogási tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 16.5 mm
Szivárgás az üléknél: Port A: A kvs érték kevesebb mint 0.02 %-a
Szelepszár működése: Szár felfelé zárva
Szár mozgása: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Rozsdamentes acél
Szeleptest anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: Port A: rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: Port A: fém a fémen
Tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Célpiacok
Európa
Ázsia és Csendes-óceáni térség
Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
130 mm
Magasság méret
200 mm