Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-15CS04 egy 15 mm-es, kétjáratú Globe típusú szabályozószelep, amely széles körű alkalmazási lehetőséget kínál különböző folyadékok és gőz szabályozására ipari környezetben. Ez a karimás csatlakozású szelep kifejezetten úgy lett kialakítva, hogy megfeleljen a magas hőmérsékletű közegek szabályozási igényeinek, mint például a gőz, víz és különböző koncentrációjú glikol oldatok (25%, 30% és 50%).
A VGS211F-15CS04 modell műszaki paraméterei kiemelkedő teljesítményt és tartósságot biztosítanak. A szelep egyenlő százalékos karakterisztikával rendelkezik, ami precíz szabályozást tesz lehetővé különösen változó áramlási feltételek mellett. Az 1 kvs (1,16 cv) áramlási együtthatóval és több mint 50:1 szabályozási aránnyal rendelkező szelep kiváló választás olyan alkalmazásokhoz, ahol pontos áramlásszabályozás szükséges. A szelep lineáris mozgást végez, a szár felfelé záródó kialakítású, és a 16,5 mm-es löket biztosítja a megfelelő szabályozási tartományt.
VGS211F-15CS04 műszaki adatok
Általános jellemzők
Terméktípus: Szelep
Szeleptípus: Globe
Terméksorozat: VGS211F
Modell: VGS211F-15CS04
Kompatibilitás és konfiguráció
Közeg kompatibilitás: Gőz, Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Csatlakozás típusa: Karimás
Csatlakozás mérete: DN15 (ISO 7005-2)
Test méret: 15 mm (1/2 in)
Csőméret: 15 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 1,16 cv / 1 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...200 °C
Maximális nyomásesés normál élettartam mellett: 599,8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10...200 °C
Szabályozószelep tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 16,5 mm
Ülék szivárgás: A port: Kevesebb mint 0,02% a kvs értékhez képest
Szár áramlási működés: Szár felfelé zárt
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Csomagolóanyag: PTFE (politetrafluoretilén)
Célpiacok
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
130 mm
Magasság méret
200 mm